Edita Gozzoli su vyru ėmėsi „karantino projekto“: prisijungusių laukia prizas

Edita ir Mirko Gozzoli su vaikais/ „ŽMONĖS Foto“ ir socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Gabrielė Valaitytė
Publikuota: 2020-04-01 17:06
Į Lietuvą iš Italijos kovo viduryje su šeima karantinuotis pabėgusi šokėja Edita Daniūtė-Gozzoli prisipažįsta, kad į tėvynę neribotam laikui ji su visa šeima grįžo ieškodama saugumo jausmo. „Labai norėjau grįžti namo, todėl teko įkalbėti vyrą“, – Žmonės.lt pasakojo ji.

„Kaip tik dar prieš Lietuvoje paskelbiant karantiną, planavau čia atvykti. Mane kvietė teisėjauti šokėjų čempionate, kuris netrukus buvo nukeltas. Kad keliausime su visa šeima iš pradžių negalvojome.

Kadangi turiu silpną imunitetą, išsigandau nevaldomos situacijos Italijoje. Norėjau grįžti namo. Įkalbėjau vyrą ir parvykome į mano gimtinę", – pasakojo Toskanoje su vyru šokėju Mirko ir vaikais – sūnumi Romeo ir dukra Evita – gyvenanti moteris.

Lietuvoje su artimaisiais Edita sakė planuojanti pasilikti iki vasaros. Tiesa, tai nėra galutinis Gozzoli šeimos sprendimas – Edita prisipažino, kad stebės, kokia situacija bus pasaulyje.

 

View this post on Instagram

#happy #kaunas #stayathome ?

A post shared by Edita Daniute (@edita_daniute) on

„Viskas keičiasi per sekundę. Lietuvoje situacija man atrodo patikimesnė. Italijoje žmonės nelabai klauso taisyklių, ne taip saugosi. Į Lietuvą išvažiavome tuomet, kai Toskanoje paskelbė karantiną. Prieš tai jis paskelbtas buvo tik Šiaurės Italijoje ir žmonės masiškai pradėjo plūsti iš Šiaurės į Pietus. Būtent tuo metu ir priėmiau galutinį sprendimą grįžti“, – pasakojo šokėja. 

Edita tikino, kad pastaruoju metu, gyvenant karantino sąlygomis, vaikams sunkiausia laikytis disciplinos – šis laikotarpis jiems atrodo tarsi atostogos.

 

View this post on Instagram

#makeuptutorial ?

A post shared by Edita Daniute (@edita_daniute) on

„Nors Italijoje mokyklų sistema puikiai funkcionuoja ir vyksta virtualios pamokos, vaikai gyvena atostogų nuotaikomis, todėl reikia paspausti, kad galėtume kartu sklandžiai dirbti.

O aš šiuo metu kaifuoju, nes seniai tiek laiko praleidau su šeima. Man labai smagu. Juokauju, kad gal ir mano imuniteto deficitas dings“, – šypsojosi šokėja.

Nors Edita ir Mirko šiuo metu savo mokiniams šokio pamokų vesti negali, sugalvojo kaip pralinksminti jų kasdienybę. Visi norintys turi sušokti šokį, pagal poros sukurtą choreografiją ir vaizdo įrašus atsiųsti Gozzoliams, o jie – išrinks nugalėtojus. 

 

„Koks bus prizas dar tiksliai nenusprendėme, bet matyt padovanosime individualias pamokas“, – kalbėjo Edita. 

Naujausi straipsniai