Edita Daniūtė – pirmą kartą atvirai apie skyrybas ir naujus jausmus

Edita Daniūtė su dukra Evita / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-19 12:11
Šokėja Edita Daniūtė (36) dabar išgyvena pereinamąjį gyvenimo etapą. Po pavasarį įvykusių oficialių jos ir advokato Mindaugo Vasiliausko skyrybų ji paliko jųdviejų naujus namus ir su dukra išsikraustė į nuomojamą butą. Išgyventi stresą, sako Edita, reikėjo nemažai stiprybės.

Užsimiršimą ir paguodą rasdavo darbe, o kai buvo labai sunku, padėjo asmeninis koučeris.

Tai kas atsitiko jųdviejų meilei?

„Nieko ypatingo. Paprasčiausiai mes nelabai radome bendro požiūrio į šeimą. Stengėmės, labai ilgai stengėmės. Daug kartų bandėme ką nors keisti. Tik kai vienas bandydavo ką nors pagerinti, kitam dažnai būdavo nesvarbu. Santuokos stažas ilgėjo, o mudu vienas nuo kito tolome. Kuo toliau, tuo labiau daugėjo nesutapimų. Skyrybas repetavome daug metų, tai nebuvo staigmena“, – prisipažino Edita.

Skyrybas repetavome daug metų, tai nebuvo staigmena.

Tačiau ji tikra, apsisprendimas abiem išėjo į naudą: abu turi naujus gyvenimus ir jie džiugina. Dabar šalia Editos – ketveriais metais vyresnis šokių partneris Mirko Gozzoli.

„Kas iš to išeis – per anksti spręsti. Jis irgi išsiskyręs, augina dukrytę Brendą. Ji puikiai sutaria su Evita, visi labai gražiai bendraujame. Šį etapą galėčiau pavadinti beprasidedančios mudviejų draugystės etapu.“ 

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

Naujausi straipsniai