Edita Daniūtė ir Mirko Gozzoli. Meilę vainikavo pasakiškos vestuvės Italijoje

Edita Daniūtė ir Mirko Gozzoli
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-19 11:59
„Tas žiedas yra daugiau nei papuošalas“, – žiūrėdamas į sąjungos su Edita Daniūte (39) simbolį sakė italų šokėjas Mirko Gozzoli (43). Praėjusį šeštadienį ant Ligūrijos jūros kranto jiedu vienas kitam ištarė meilės priesaiką.

Labai atsakingai viską iki mažiausios smulkmenos savo įvaizdyje apgalvojusi grakšti nuotaka atrodė pribloškiamai. Ji apstulbino ir suknelės net akies krašteliu iki tos akimirkos neregėjusį Mirko, ir visus svečius. Edita atskleidė, kad šios vestuvės jai buvo proga išpildyti svajonę apie baltą, labai pūstą nuotakos suknelę. Prie jos ji priderino kūno spalvos „Christian Louboutin“ raudonpadžius batelius. Jaunikis iškilmėms pasirinko „Emporio Armani“ smokingą. Jiedu norėjo, kad taip pat atrodytų ir jų trejų metų sūnus Romeo, kuriam vestuvėse buvo patikėta nešti žiedus. Apeigose svarbius vaidmenis gavo ir jų mergaitės: Mirko aštuonerių metų dukra Brenda lydėjo mažąjį broliuką, Editos vienuolikmetė dukra Evita nešė besiplaikstantį jaunosios nuometą.

Po iškilmingos santuokos įregistravimo ceremonijos svečiai iš Lietuvos, Ispanijos, Rusijos, Kinijos, Taivano ir, žinoma, įvairių Italijos vietų smagiai leido laiką prašmatnaus viešbučio terasoje surengtoje kokteilių popietėje, o jaunieji skubėjo į vestuvių fotosesiją. Vėliau vakare įspūdingomis gėlių kompozicijomis bei žvakėmis išpuoštame viešbučio restorane, prie šokių figūromis pavadintų stalų, vyko šventinė vakarienė. Daugiakultūrę draugiją įvairiomis kalbomis šnekino, linksmino aktorius Vytautas Rumšas.

Po vakarienės visi vėl persikėlė į terasą ant jūros kranto. „Atsipalaidavome ir jautėmės kaip labai gerame vakarėlyje. Pasirodo, ir savose vestuvėse gali būti labai smagu“, – pavargę, neišsimiegoję, bet labai laimingi kvatojo kitą rytą Edita ir Mirko.

Interviu bei gražiausios šventės akimirkos – tik žurnale „Žmonės“:

Žurnalas „Žmonės" Nr. 25

Šios savaitės žurnale „Žmonės" - pokalbis su garsaus režisieriaus dukra - taip pat režisiere Gabriele Tuminaite - apie tai, ką ji veikia Neapolyje, pažintis su geriausiuose Europos restoranuose dirbusiu konditerijos virtuozu Evaldu Juška, viešnagė įspūdinguose Jurgitos Malakauskaitės namuose Vilniuje, reportažas iš ekstravagantiškos MTV kino ir televizijos apdovanojimų ceremonijos, vasaros avalynės tendencijų apžvalga ir kitos aktualijos.

Naujausi straipsniai