Edita Daniūtė dukrai Evitai linki modelio karjeros, bet tik su viena sąlyga

Edita Daniūtė su dukra / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-30 13:40
Šokėjos Editos Daniūtės (35) dukrai Evitai (7) taip patiko eiti podiumu, kad įspūdžiais mergaitė dalijasi iki šiol. E.Daniūtė irgi laiminga – sako, bent kol kas panašu, kad dukra tikrai galėtų būti modelis, o jei taip susiklostytų, mama neprieštarautų – linkėtų Evitai užkariauti mados pasaulį.

E.Daniūtė ir jos dukra Evita neseniai dalyvavo mados renginyje – tapytojos Rasos Art bei kirpėjo Karolio Murausko bendro kūrybinio projekto „Trumpiausia naktis“ dalimi ir žengdamos podiumu pristatė menininkų kurtas tunikas. 

Paprastai E.Daniūtė panašaus pobūdžio renginiuose dalyvauti atsisako, tačiau šįkart nesuabejojo. Ir nesigaili.

„Anksčiau vis atsisakydavau dalyvauti panašiuose renginiuose, bet šįkart nesudvejojau. Mums su dukra padarė tokias gražias tunikas, davė dovanų! Ėjimas podiumu dukrai paliko labai didelį įspūdį. Iki šiol pasakoja, kiek jai tai džiaugsmo atnešė, kokie jausmai užplūdo. Dar dešimt kartų tai mielai pakartočiau!“ – Žmonės.lt sakė E.Daniūtė. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Mažoji Evita podiumu žengė pirmąkart. Kadangi dukrai taip patiko, o ir duomenis turi puikius, mama nesibodi atskleisti savo noro: „Visąlaik tikiuosi, kad ji kada nors išaugs ir galbūt susidomės modeliavimu... Pagal savo amžių, bent kol kas, ji labai aukšta. Įžvelgiu potencialą!” 

Šiuo metu Evita seka mamos pėdomis – lanko sportinius šokius. E.Daniūtė svarsto, gal ir vertėtų pagalvoti apie modelių būrelį... Tik dvejoja, ar tikrai būtų verta.

„Manau, kad vaikų modeliavimas dar nieko nereiškia. Užaugus pavyksta arba ne. Juk negali žinoti, kaip vaikas užaugęs atrodys... Vaikystėje viskas gali būti gerai, o užaugus kad ir ūgio pritrūkti. Juk modelių duomenys tikrai turi būti ypatingi... O aš nenorėčiau, kad mano vaikas save prievartautų, nevalgytų, kad tik smulkesnio sudėjimo būtų“, – svarsto ji.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Visgi bent kol kas nepanašu, kad užaugusi Evita galėtų turėti priežasčių laikytis dietos – geri tie tėvų genai... „Mano buvusio vyro labai gera figūra – jis niekaip „nepasitaiso“, turi ilgas kojas. Dukra į jį labai panaši. Tikiuosi, šiuos jo genus paveldėjo... Jei ji bus plona, aukšta, neturės nevalgyti ir savęs alinti, tikrai būtų faina pabandyti tą modelio karjerą“, – šypsosi E.Daniūtė. 

Visgi mažoji Evita modeliu galėtų būti tik tokiu atveju, jei laikytųsi pagrindinės mamos taisyklės: „Tokie dalykai turi būti tik šalia mokslų. Jie – pirmoje vietoje! Be mokslų juk nebus nieko...“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai