Edita Daniūtė – apie Kalėdas Italijoje ir ypatingą dovaną sūnui Romeo, dėl kurios teks įtikinti vyrą

Edita Daniūtė su sūnumi Romeo dukra Evita bei vyru Mirko / Gaia Gregori ir Sara Stojkovic nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Sportinių šokių šokėja, trenerė ir teisėja Edita Daniūtė-Gozzoli (42) šiemet kartu su vyru Mirko Gozzoli ir dukra Evita bei sūnumi Romeo leisis į nepamirštamą kelionę po Trentino kalnus. Nors Kalėdas Editos šeima pasitiks toli nuo namų, ji įsitikinus – sugrįžę po papuošta eglute jie visi ras išsvajotas dovanas.

Kalėdinis laikotarpis šokėjai Editai Daniūtei Gozzoli išties darbingas – repeticijos tiek gyvai, tiek nuotoliniu būdu, pasiruošimas šventiniams pasirodymams ir varžyboms. Portalui Žmonės.lt Edita atskleidė, kad prieš pat Kalėdas ji kartu su vyru Mirko planuoja žengti ant šokių parketo. Tiesa, specialiai dėl varžybų pora skrenda į Egiptą, o ten jų laukia ne tik sportiniai, bet ir... vestuviniai šokiai!

„Varžybų organizatoriai suplanavo vestuves, tad dar pieš pasirodymą su Mirko esame į jas pakviesti. Po šventės keliausime tiesiai ant parketo, kur surengsime savo šou“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Edita, prasitarusi, kad dėl vestuvių ir varžybų teko pasiimti ne vieną suknelę.

Edita Daniūtė su sūnumi Romeo / Asmeninio albumo nuotr.

Paklausus, ar didžiąsias metų šventes pora pasitiks saulėtame krašte, Edita patikino, kad likus kelioms dienoms iki Kalėdų jiedu su Mirko grįš pas vaikus Evitą ir Romeo ir kartu su jais išvyks į Italijos kalnus.

Pasitikti Kalėdas Trentino kalnuose E.Daniūtės šeima planuoja jau du metus iš eilės, tačiau dėl pandemijos kelionę tekdavo vis atidėti. „Šiuo metu Italijoje pandeminė situacija vėl pablogėjo, tad tikiuosi, kad viskas pavyks ir kelionės neteks atšaukti“, – gruodžio viduryje kalbėjo Edita.

Jei kelionė nepavyktų, E.Daniūtė rinktųsi kartu su šeima vykti atgal į Egiptą. „Būtų smagu sutikti šventes ten, kur šilta“, – apie „planą B“ portalui Žmonės.lt pasakojo ji.

Edita Daniūtė su dukra Evita, sūnumi Romeo ir vyru Mirko / Asmeninio albumo nuotr.

Nors dauguma užsienyje gyvenančių lietuvių per šventes grįžta į Lietuvą, Edita jau daug metų Kalėdas pasitinka Italijoje arba kitoje šalyje. Dažnai dėl darbų, o pastaraisiais metais – dėl pandemijos. 

Sportinių šokių šokėja atskleidė, kad Lietuvoje jos kasmet laukia abu tėveliai ir sesuo, tačiau kol kas vykti į svečius ji dar nedrįsta dėl siaučiančio viruso.

Kaip bebūtų, Edita šventes pasitiks apsupta pačių artimiausių – mylimo vyro Mirko, dukros Evitos bei sūnaus Romeo. 

„Prie šios kompanijos turėjo prisijungti ir Mirko dukra Brenda iš kitos santuokos, tačiau ji kartu su savo mama ir jos naujuoju sužadėtiniu išvyks į Niujorką“, – pridūrė Edita.

Edita Daniūtė su dukra Evita, sūnumi Romeo, vyru Mirko ir jo dukra Brenda / Asmeninio albumo nuotr.

Vildamasi, kad kelionė į Trentino kalnus pavyks, sportinių šokių šokėja atskleidė, kad šios išvykos labiausiai laukia vyras, kuris yra puikus slidinėtojas, tačiau jos dukra Evita anaiptol nėra taip entuziastingai nusiteikus.

„Pati esu tik pradedančioji slidinėtoja, kadangi visą gyvenimą bijojau patirti rimtesnių traumų, kurios galėtų sutrukdyti tęsti šokėjos karjerą. Tačiau mano vyras dėl šios kelionės išties „užsidegęs“. Nenuostabu, nes tik pabandęs pirmą kartą slidinėti, galėjo čiuožti sudėtingiausiomis trasomis. Jam tai puikiai sekasi.

O štai dukra Evita truputėlį prisibijo, tad slidinėti jai nelabai patinka. Visgi, šiemet dirbsime su treneriais, tad tikiuosi, kad viskas pavyks ir visi puikiai praleisime laiką“.

Dviejų vaikų mama pripažino, kad įtikti paauglei dukrai ne visada taip paprasta. „Suprantate, jei Evitai nepatiks ir nebus nuotaikos, jos nebus ir visai šeima“, – juokaudama pridūrė E.Daniūtė.

Edita Daniūtė su dukra Evita / Sara Stojkovic nuotr.

Prieš kelionę Edita su vyru Mirko apgalvojo ir tai, kaip Kalėdų senelis juos pasieks, kol šeima bus kalnuose. Pasirodo, dar prieš šventes Edita su šeima viską padarė pagal instrukciją: pasipuošė kalėdinę eglutę ir visi kartu su sūnumi Romeo parašė laišką.

Ir nors šeimos namuose nebus, Edita įsitikinus, kad grįžę po kelionės, visi dovanas tikrai ras.

E.Daniūtė prasitarė, kad šiemet pati ypatingų norų neturi, tad svarbiausia, kad laimingi per šventes liktų vaikai. Dukrai Evitai geriausia dovana bus apsipirkimas parduotuvėse ir laikas su mama, o štai mažasis Romeo šiemet paprašė ypatingos dovanos.

„Sūnus laiške paminėjo net du norus. Vienas jų labai gražus – kad visi pasaulio vaikai turėtų ką valgyti. Na, o antras ypatingas... Romeo nori toy pudelio, kuris būtų panašus į mūsų šeimą – garbanotas, šviesus ir žaismingas“, – su šypsena pasakojo šokėja.

Edita Daniūtė su dukra Evita ir sūnumi Romeo bei vyru Mirko / Gaia Gregori Photography nuotr.

Kad sūnus gautų dovaną, Editai teks ne tik pasitarti su Kalėdų seneliu, bet ir su vyru Mirko, kuriam keturkojis namuose neskamba kaip gera idėja.

„Jis yra tvarkos maniakas, tad nenuostabu, kad šuo namuose jam keltų stresą, – juokėsi sportinių šokių šokėja. – Kaip bebūtų, bandysime kalbėtis ir derėtis. Tas mažas mielas šuniukas bus džiaugsmas ir man pačiai!“, – galiausiai pripažino su portalu Žmonės.lt kalbėdama Edita Daniūtė. 

Edita Daniūtė su šeima (24 nuotr.)
+18
Skaitykite daugiau