Edgaro Lubio vadovaujamas Gintarinis Klaipėdos choras pristato drąsią fotosesiją

Agnė Levickaitė / Andriaus Burbos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-25 10:11
„Nesame nei modeliai, nei kasdien pasirodome scenoje, tačiau esame drąsios ir pasitikime savimi“, – sutartinai teigia Gintarinio Klaipėdos choro merginos pristatančios drąsią fotosesiją. Dar prieš prasidedant naujajam „Chorų karų“ sezonui, klaipėdiečių merginų choras kartu su vedliu Edgaru Lubiu suspėjo sudalyvauti ir specialioje fotosesijoje.
Andriaus Burbos nuotr.
Andriaus Burbos nuotr.

Pasak jų, fotosesijos idėja buvo dviem kadrais atskleisti visų choro narių individualumą ir temperamentą, kurį kiekviena atsinešė į chorą. „Šiame „Chorų karų“ sezone mūsų choras yra išskirtinis – tik merginų, o ne mišrus, kaip daugeliui įprasta. Tai yra ir iššūkis, ir galimybė.

Be muzikos norime parodyti, kad merginos ir moterys yra stiprios, drąsios ir talentingos, net jeigu kasdien jų ir nematome scenoje ar žurnalų viršeliuose“, – atskleidžia choro generolas Edgaras Lubys. Gintarinio Klaipėdos choro narės neturi profesionalios ir didelės scenos patirties, tačiau turi didelį norą ir užsidegimą dainuoti.

„Kiekviena moteris yra žvaigždė, kai ji yra savimi ir nebijo atsiskleisti. Visiškai nereikia nuolat sekti įžymybių „Facebook“ profilius ar nuotraukų galerijas portaluose, kad surastum savyje tai, kas tikra ir ypatinga. Būtent tokios yra Gintarinio Klaipėdos choro narės, nes mūsų misija ir yra parodyti, kiek daug gali pasiekti vien tik merginų choras“, – tikina Gintarinio Klaipėdos choro generolas.

Pasak jo, choro narių užsidegimas ir entuziazmas pavydėtinas.

„Man tikrai reikia nuolat jas vytis ir tiesiog atlaikyti didžiulį idėjų ir sumanymų srautą. Pasirodymuose kol kas pavyko suspėti parodyti tik mažą dalį jų, tad tik klausimas, kas laukia toliau“, – šypsosi E.Lubys.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai