Edgaras Lubys naują albumą „Tu – dalis manęs“ nusprendė dovanoti kraujo donorams

Edgaras Lubys / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Trečiadienį priešpiet Vilniuje pristatytas naujas, tik lietuviškai skambantis dainininko Edgaro Lubio albumas „Tu – dalis manęs“.

Edgaro Lubio albumo pristatymas / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Albumo pristatymo vieta pasirinkta neįprasta – renginys vyko Vilniaus centrinės universalinės parduotuvės Nacionalinio kraujo centro surinkimo punkte.

Ši vieta nėra atsitiktinė – naujasis albumas bus dovanojamas pirmą kartą tapusiems neatlygintinais kraujo donorais, o visi kiti neatlyginti kraujo donorai turės galimybę laimėti bilietus į Edgaro Lubio koncertus.

Ši akcija vyks ne tik Vilniuje, tačiau iškart visuose Nacionalinio kraujo centro filialuose šešiuose Lietuvos miestuose.

„Mano muzikos klausytojai yra geriausi vertintojai, todėl vos užvakar rankas pasiekusias albumo kopijas pirmiausia noriu padovanoti tiems, kam nėra svetima dalintis gerumu“, – akcijos idėją apibūdina pats Edgaras Lubys.

Edgaras Lubys pristatė naują albumą „Tu – dalis manęs“ (11 nuotr.)
+5

Pasak jo, geriausi dalykai vis dėlto nėra matuojami atlygiu. „Šis albumas vadinasi „Tu – dalis manęs“. Kiekvienas mano muzikos klausytojas yra dalis manęs, kaip ir kiekvienas kraujo donoras simboliškai tampa dalimi kito, į nelaimę pakliuvusio, žmogaus dalimi. Be to, tai pirmasis mano albumas skambantis tik lietuviškai, tad ir dovanosiu jį kraujo duodantiems pirmąjį kartą“, – albumo ir akcijos pristatyme sakė Edgaras Lubys.

Paklaustas, ar pats jau davė kraujo, dainininkas apgailestavo, kad dėl sveikatos problemų negali to padaryti. „Su pavasariškai vėsiais orais užklupo peršalimas, kurį bandau suspėti išsigydyti iki pirmojo turo koncerto, vyksiančio šį penktadienį Kaune. Bet visiškai pasveikęs ir pats prisijungsiu prie neatlygintų kraujo donorų“, – pažadėjo Edgaras Lubys.

Dar viena staigmena gerbėjams

Ne tik naujasis albumas, bet ir atlikėjo koncertinis turas vadinasi „Tu – dalis manęs“: tai tarsi iš naujo atgimusios E.Lubio kūrybos pristatymas, bet tuo pat metu ir grįžimas prie kažko, kas tikra.

„Tai grįžimas prie savo šaknų, prie to, nuo ko pradėjau. Vieni išgirs šį tą pažįstamo, kiti įžvelgs visiškai naujų minčių, tačiau tikrai visi atras šiltų emocijų ir nesuvaidintų jausmų“, – taip apie naują, tik lietuviškai skambantį albumą „Tu – dalis manęs“ kalba pats Edgaras Lubys.

Edgaro Lubio albumo pristatymas / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Koncertinio turo metu bus pristatomos ne tik naujausios albume skambančios dainos, tačiau ir seni ko gero kiekvienam daugybę kartų girdėti hitai. Be to, tik koncertų metu bus galima išgirsti išskirtinį dainų skambesį, nes Edgarui talkins profesionalių instrumentalistų grupė bei kviestiniai scenos svečiai.

„Jau šį penktadienį lauksime Kaune Žalgirio arenos amfiteatre, o šeštadienį Panevėžio muzikiniame teatre! Ateikit – mes lauksim, bus linksma!“ – savo gerbėjus į koncertus kviečia E.Lubys.

Koncertinio turo „Tu – dalis manęs“ metu E.Lubys su grupe aplankys 6 Lietuvos miestus.

Edgaro Lubio albumo pristatymas / Luko Balandžio / 15min nuotr.

 

Skaitykite daugiau