Eddie Murphy per Kalėdas pozavo su būriu vaikų: visiems pristatė šeimos mažiausiąjį

Eddie Murphy su didžiule savo šeima/instagramo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-27 18:00
Šis sezonas aktoriui Eddie Murphy – tikrai džiaugsmingas. Visai neseniai 10 kartą tėvu tapęs vyras savo kūdikį pristatė didžiulei šeimai.

Antradienį vyriausia Eddie Murphy dukra Bria pasidalijo šeimos nuotrauka, kurios centre į akis iš karto krito linksmas humoristo veidas.

Su akivaizdžiu pasididžiavimu Eddie rankose laikė dviejų su puse metų dukrelę Izzy Oona. Kai tuo tarpu jo sužadėtinė Paige Buthcer rūpinosi sūnumi Maxu Charlesu, gimusiu lapkričio 30 dieną.

Porą supo Murphy vyresnieji vaikai: vyriausiasis sūnus Ericas, Christianas, vienuolikos metų dukra Angel Iris ir dukros Bella Zahra, Zola Ivy, Shayne Audra bei Bria su Milesu Mitchellu.

View this post on Instagram

Ze oldest

A post shared by Bria (@bria_murphy) on

View this post on Instagram

Daddy’s girls (missing Izzy) #HappyHolidays 🎄🎅🏿

A post shared by Bria (@bria_murphy) on

Eddie Murphy ir Paige Butcher draugystę puoselėja jau šešerius metus – nuo 2012-ųjų. Kartu jie augina dvejų metų dukrytę Izzy Ooną.

Penkių atžalų aktorius susilaukė su buvusia žmona, modeliu Nicole Mitchell Murphy.

Santuokoje jie pragyveno net 13 metų. Nuo 2006-ųjų iki 2013-ųjų. Kartu sulaukė Brios, Zolos Ivy, Shayne Audra, Bellos Zahra ir Miles Michaell Murphy.

Sūnų Christianą jam pagimdė su aktoriais dirbusi atrankos vadovė Tamara Hood. Dukrą Angel Iris Murphy Brown jis augina kartu su dainininke, buvusios merginų grupės „Spice girls“ nare Mel B. O sūnaus Erico jis susilaukė kartu su buvusia mergina Paulette McNeely.

Naujausi straipsniai