Edas Sheeranas sumušė grupės U2 rekordą: surengė didžiausią koncertų skaičių

Edas Sheeranas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-05 18:34
Muzikantas Edas Sheeranas sumušė koncertinių turų rekordą – dainininkas per savo solinį turą „Divide“ surengė rekordinį skaičių koncertų ir aplenkė iki tol rekordininkus grupę U2.

Muzikanto turas „Divide“ – oficialiai tapo didžiausiu ir daugiausiai muzikos mėgėjų iki šiol aplankytu turu. Džiugiomis naujienomis E. Sheeranas pasidalijo ir socialinio tinklo „Instagram“.

„Labai dėkoju kievienam iš jūsų, kurie apsilankė mano turo koncertuose. Liko 12 koncertų – niekada to nepamiršiu“, – rašė jis.

E. Sheerano turas „Divide“ prasidėjo 2017-ųjų kovą ir pasibaigs gimtąjame muzikanto mieste Ipsviče. Turo metu muzikantas kelyje praleido net 893 dienas. Tuo tarpu grupė U2 kadaise keliavo 760 dienų. Iš viso E. Sheerano koncertinaime ture apsilankė net 7,3 mln. žmonių. 

Edo vadybininkas Stuartas Campas prisipažino, kad šis pasiekimas „tiesiog neįtikėtinas“. 

„Įdomus sutapimas, kad grupė U2 – viena mano mėgstamiausių grupių nuo pat vaikystės. Nelyginu mūsų su jais, nes jie savo karjerą vystė daug ilgesnį laiką. Tačiau vien galimybė rengti koncertus tose pačiose vietose ar apie koncertinį turą kalbėti tame pačiame lygyje, kaip U2 – tai labai neįtikėtina“, – sakė jis. 

Žmonės.lt
Temos:
Aktualu Muzika

Naujausi straipsniai