Edas Sheeranas: įsipareigojęs ir tuo patenkintas, ruošia namus šeimai

Edas Sheeranas ir Cherry Seaborn
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-25 10:07
Pramogų pasaulio užkulisiuose kalbama, kad dainininkas Edas SHEERANAS (26) atsisakė žurnalo „US Weekly“ trijų milijonų svarų sterlingų pasiūlymo rašyti apie jo vestuves. Bet sąjungai su išrinktąja Cherry Seaborn (25) vyras ruošiasi iš peties.

Regis, tikrosios piršlybos įvyko dar pernai – instagrame atlikėjas rašė: „Sužadėtiniais tapome prieš Naujuosius metus. Esame laimingi ir įsimylėję, mūsų katės taip pat patenkintos.“ Ir pasidalijo jųdviejų nuotrauka, kurioje lenkiasi pabučiuoti merginą į skruostą.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Cherry Seaborn su dainininku gyveno tame pačiame miestelyje, buvo draugai ir lankė vieną mokyklą (sakoma, kad jau tada mergina krito jam į akį, tačiau tuo metu ji turėjo vaikiną), tik vėliau pasuko skirtingais keliais: Cherry neturi nieko bendra su menais – studijavo molekulinę biologiją ir vadybos mokslus, o Sheeranas šešiolikos paliko mokyklą, kad galėtų atsidėti muzikai.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Atletiška jauna moteris (Cherry nuo vidurinės laikų aktyviai žaidžia žolės riedulį) su dainininku vėl susitiko 2015-aisiais Amerikoje, kurioje studijavo, o jis – gydėsi šlovės ir ankstesnių santykių paliktus randus. Iki tol Sheerano meilės istorijos nesiklostė itin sklandžiai: po draugystės su dainininke Nina Nesbitt (23), kuriai skyrė dvi albumo „Multiply“ dainas (o ji apie Edą sukūrė bemaž visą albumą „Peroxide“), buvo trumpas flirtas su dainininke Ellie Goulding (31), dar vėliau – metus trukusi draugystė su Jamie Oliverio restoranų tinkle dirbančia Athina Andrelos (26), kuri nutrūko kaip tik tada, kai dainininką užgriuvo šlovė ir drauge su ja atėjusi „laisvės stoka“.

Sheeranas sakė, kad jautėsi blogai ir ilgus mėnesius nekėlė kojos iš namų Londone: „Nepajėgiau net nueiti nusipirkti pieno. Užsisakydavau maisto į namus ir auginau svorį.“

Tad lankantis Amerikoje pasitaikė puiki proga atnaujinti ryšį su senais ir laiko patikrintais draugais – Cherry ir Edo keliai vėl susikirto. Gali būti, kad santykiai, prasidėję už Atlanto, tiesiog turėjo daugiau galimybių sėkmingai sužydėti: dainininko čia dar nepersekiojo šlovė ir gerbėjų būriai, neprireikė slapstytis ir pasakotis žiniasklaidai. Interviu spaudai Sheeranas sakė, kad būtent JAV pirmą kartą turėjo galimybę „tinkamai pamilti“: „Iki tol į santykius puldavau stačia galva – aistringai ir daug negalvodamas. Juk esu raudonplaukis airis!“

2016-aisiais šviežiai kepta pora penkis mėnesius bastėsi po pasaulį, aplankė Japoniją, Naująją Zelandiją, Ganą ir Islandiją. Grįžę į Londoną, abu pasinėrė į darbus (Cherry eina vyresniosios konsultantės pareigas rizikų valdymo paslaugų įmonėje) ir kartu apsigyveno prabangiame sostinės rajone, bet iki šiol vengia garsenybių vakarėlių ir žiniasklaidos dėmesio.

Porai artimi šaltiniai teigia, kad „tvirtai ant žemės stovinti“ Cherry daro gerą įtaką ir apgaubia dėmesiu „išsiblaškiusį ir į nelaimingus atsitikimus linkusį“ Edą, – jis pats prisipažino, kad po pernai spalį įvykusios motociklo avarijos mergina jį ne tik slaugė, bet ir „netgi valė dantis“. Atrodo, kad moralinės pagalbos dainininkas sulaukė ir įtampos kupino teismo proceso metu, kai atlikėjas Mattas Cardleʼas (34) apkaltino nuplagijavus jo dainą ir pateikė 13,8 milijono svarų sterlingų ieškinį (tiesa, praėjusių metų balandį baigtos bylos detalės nebuvo paviešintos). Į greitąjį maistą ir alų įnikusio atlikėjo formas pataisyti padėjo ta pati sportiškoji Cherry: Sheeranas prisipažino, jog pats į ją kreipėsi pagalbos, pamatęs, kad netikėtai „susitraukė visi drabužiai“.

Pramogų pasaulio užkulisiuose kalbama, kad Sheeranas atsisakė žurnalo „US Weekly“ trijų milijonų svarų sterlingų pasiūlymo rašyti apie jo vestuves. Pora planuoja „gana kuklią“ ceremoniją ir nežada kviesti daug garsenybių (viena jų greičiausiai bus artima atlikėjo draugė Taylor Swift).

Gerbėjams paskelbęs apie sužadėtuves su „nuostabiąja Cherry“, dainininkas šeimyniniam gyvenimui ruošiasi iš peties – spaudoje pasirodė informacijos, kad jis gavo leidimą statyti „požeminį kino teatrą ir muzikos kambarį“ savo sode. Į juos iš jo dvaro Safolke ves „slaptas tunelis“, o laiptais bus galima pakilti į anksčiau įrengtą asmeninę aludę... Ir tai – tik dalis projektų, mat kieme jau yra baseinas, sūkurinė vonia ir keturių kambarių namelis medyje. Šios statybos – bene labiausiai aptarinėjamas įvykis apylinkėse. Tiesa, norėdamas gauti statybų leidimą, dainininkas turėjo užtikrinti, kad darbai nepakenks čia pat gyvenantiems šikšnosparniams.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Šiuo metu megahito „Shape of You“ atlikėjas (dainos klipas „YouTube“ kanale peržiūrėtas daugiau kaip tris milijardus kartų) įpusėjo pasaulinį koncertų turą, tad didžiosios dienos datą galima mėginti tik nuspėti. Kad ir kaip ten būtų, dėl vieno dalyko Sheeranas yra tikras – muzikinėje karjeroje padės tašką tada, kai su mylima moterimi susilauks vaikų.

Ir tai padaryti ketina iki trisdešimtmečio: „Noriu būti geras tėvas – ir tai savaime suprantama. Kai turi vaikų, privalai atsisakyti kitų ambicijų.“ Vis dėlto per tuos iki jubiliejaus likusius ketverius metus jis dar norėtų „sukurti kantri hitą, kuris užimtų pirmą vietą Amerikoje“ ir įrašyti dainą filmui apie Džeimsą Bondą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai