E.Straleckaitės šventės: kalėdinis vakarėlis Tigro metų tema, o Naujieji – pas vyrą Ukrainoje

Eglės Straleckaitės šokių studijos Kalėdinis vakarėlis / Teodoro Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Žinomai šokėjai ir trenerei Eglei Straleckaitei-Domarkei visos šių metų pabaigos šventės yra išskirtinės. „Nors ir su apribojimais, jos vyksta gyvai, o ne virtualioje erdvėje“, – portalui Žmonės.lt sakė Eglė.

Teminius vakarėlius itin vertinanti pašnekovė šįkart savo vardo šokių grupės narius pakvietė į džiungles, nes 2022-ieji pagal kinų horoskopą yra Tigro metai.

E.Straleckaitė-Domarkė pasakojo, jog organizuojant tokias iškilmes ji daug dėmesio skiria įvairioms detalėms – dekoracijoms, užkandžiams, dovanoms, muzikai, programoms.

„Su besimokančiaisiais šokti kasmet švenčiame vis kitaip. Stengiesi apgalvoti viską, nors ir supranti, kad kolektyvas yra toks draugiškas, kad turbūt sutiktų su viskuo, ką jiems paruoši“, – neabejojo šokių trenerė.

Eglės Straleckaitės šokių studijos Kalėdinis vakarėlis / Teodoro Biliūno nuotr.

Ji šypsodamasi pasakojo, jog šįmet dukrelė pirmą kartą pareiškė irgi norinti treniruotis.

„Vakarytė studijoje buvo daugybę kartų ir iki šiol labiau mėgo trenerės, o ne mokinės vaidmenį. Bet, matyt, stebėdama, kaip dirbu su jos bendraamžiais, ėmė kiek pavyduliauti ir pati pareiškė norinti šokti“, – sakė E.Straleckaitė-Domarkė.

Jos mažylės gyvenime yra ir dar viena naujovė – dailiojo čiuožimo užsiėmimai, įkvėpti princesės Elzos bei Ledo šalies istorijos.

„Vakarytė auga apsupta meilės ir dėmesio bei suvokimo, kad dėl svajonių reikia pasistengti. Jei nori šokti, čiuožti ar domiesi kažkuo kitu – prašau, bet rezultato nebus, jei neįdėsi darbo“, – kalba pašnekovė.

Eglės Straleckaitės šokių studijos Kalėdinis vakarėlis / Teodoro Biliūno nuotr.

Naujuosius metus ji, kartu su dukrele, tėvais ir vyru, sutiks Ukrainoje, kur šį sezoną ir rungtyniauja Dominykas Domarkas.

„Vyras nupirko lėktuvo bilietus visai mūsų šeimai, tai 2022 – uosius pasitiksime kartu slidinėdami“, – apie laukiančią kitokią naujųjų sutikimo šventę sakė E.Straleckaitė-Domarkė.

Fotogalerija:

Eglės Straleckaitės šokių studijos Kalėdinis vakarėlis (28 nuotr.)
+22
Skaitykite daugiau