E.Straleckaitė-Domarkienė išpildė dukros Vakarės svajonę: gimtadienio šventę pavertė „Ledo šalimi“

Eglės Straleckaitės-Domarkienės dukros Vakarės gimtadienio akimirkos / Teodoro Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šokėjos ir trenerės Eglės Straleckaitės-Domarkienės dukrelei Vakarei suėjo ketveri. Mergytės artimieji išpildė didžiausią jos svajonę ir šventinę dieną pakvietė sukaktuvininkę į „Ledo šalį“.

Dienos, kurios metu galėtų įkūnyti pagrindinę vaikų ypač mėgstamo animacinio filmo heroję, Vakarė kantriai laukė kelis mėnesius. Dailiąją Elzos suknelę dovanų ji buvo gavusi anksčiau ir ja netgi puošėsi eidama su mama pasivaikščioti.

„Nusprendėme padaryti pertrauką tam, kad gimtadienis būtų laukiamas ir tikrai šventiškas“, – portalui Žmonės.lt sakė keturių metų princesės mama.

Eglės Straleckaitės-Domarkienės dukros gimtadienio akimirka / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

E.Straleckaitė-Domarkienė pastebėjo, jog jos atžalai nerūpėjo jokios kitos dovanos – svarbiausia, kad mylimą suknelę pastebėtų kuo daugiau artimųjų.

„Vakarė labai bendraujanti. Ji nori, kad ją suptų brangūs žmonės ir visi kartu šypsotųsi“, – teigė pašnekovė.

Eglė portalui Žmonės.lt pasakojo, kad dėl gimtadienio šventės organizavimo dvejonių nekilo. Anot jos, pastarieji metai parodė, kad to, kas visuomenei tapo natūralu ir įprasta, įmanoma netekti per akimirką. Tad, kol karantinas nestabdo – svarbias progas paminėti būtina.

Eglės Straleckaitės-Domarkienės dukros gimtadienio akimirka / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Gimtadienio idėją mamai padėjo įgyvendinti „Vaikystės miesto“ kolektyvas. Šiame žaidimų kambaryje Vakarė su savo svečiais pramogauja nebe pirmą kartą. Eglė patikino nuoširdžiai besistebinti, kaip vieną ir tą pačią erdvę galima kaskart paversti vis kita pasaka su visomis jai būdingomis smulkmenomis.

„Kai susilaukiau Vakarytės, laikiausi nuomonės, kad mažus vaikus galima lepinti, tačiau taip pat reikia nepamiršti mokyti ir pareigos jausmo. Net ir gimtadienio dieną mažoji, besiruošdama šventei, privalėjo susitvarkyti kambarį, suvalgyti pietus, pamiegoti. Abi kartu konstravome ir jos dovanų gautą virtuvėlę – dukra padavinėjo varžtus, detales ir kantriai laukė rezultato, nors užtrukome ne vieną valandą“, – kalbėjo Eglė.

 

Eglės Straleckaitės-Domarkienės dukros gimtadienio akimirka / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Ji nuoširdžiai džiaugiasi ūgtelėjusios dukrelės kompanija ir tuo, kaip mažoji dalinasi savo potyriais bei išgyvenimais. „Kiekvieni metai – įdomūs. Nauji atradimai, patirtys, emocijos. Stebėti kaip auga tavo žmogus – stebuklingas dalykas“, – įsitikinusi Eglė Straleckaitė-Domarkienė.

Vakarės 4-ojo gimtadienio akimirkos:

Eglės Straleckaitės-Domarkienės dukros Vakarės 4-asis gimtadienis (37 nuotr.)
+31
Skaitykite daugiau