E.Sipavičius – apie ekstremalų savo ir žmonos hobį: „Pamatėme ir nusprendėme pabandyti“  

Egidijus Sipavičius su žmona Simona / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2022-01-05 10:49
Legendinis dainininkas Egidijus Sipavičius garsėja ne tik savo muzikiniais gebėjimais ar šokio žingsneliais. Visai neseniai, „Išsipildymo akcijos“ paramos koncerto metu, jis atliko pasirodymą čiuoždamas ant ledo, tačiau tai – ne vieninteliai jo talentai.

Apie savo sugebėjimas E.Sipavičius pasakoja laidoje „Gero vakaro šou“.

„Aš darau daug pavojingų dalykų, bet nesu visiškai pametęs galvos, todėl ir esu gyvas“, – kalbėdamas apie tai teigia garsus dainininkas.

Nedaugelis žino, tačiau E.Sipavičius yra tikras adrenalino mylėtojas. Tokia pat yra ir jo žmoną – pora kartu susižavėjo jėgos aitvarų sportu. „Netyčia patekome ant marių kranto, pamatėme tai, išsižiojome ir pasakėme: „Turime tai pabandyti“. Pabandėme, o dabar šiame reikale esame jau gal šešti metai“, – atvirauja E.Sipavičius.

Egidijus Sipavičius
Egidijus Sipavičius

Tačiau šis sportas, kaip pasakoja dainininkas, skirtas tikrai ne silpniems. „Paskutinis adrenalinas buvo susijęs su jėgos aitvarų sportu, kai vieno gūsio metu pamačiau nekontroliuojamai, visiškai netikėtai ir labai aukštai išlėkusią, ant galvos nusileidusią savo žmoną. Tai buvo labai baisu“, – prisimena E.Sipavičius sakydamas, kad žmona, bekeldama kaitą, iškilo 3 metrus į aukštį nuo pat kranto, kadangi tai – vienas sunkesnių momentų šiame sporte.

Atlikėjas pasakoja ir apie kitą mylimą savo sportą, o laidos vedėjams užklausus apie šokio judesius, prisimena ir jaunystę bei ryškiausio savo populiarumo laikus. Tiesa, ne visi koncertai iš tų laikų dabar kelia vien malonius prisiminimus.

Mindaugas Stasiulis ir Egidijus Sipavičius
Mindaugas Stasiulis ir Egidijus Sipavičius

E.Sipavičius pripažįsta, kad anksčiau pasirodydavo kelias dienas iš eilės, po kelis koncertus į dieną. „Buvo toks metas, kai aš labai gerai apie save galvojau – buvau pats didžiausias, sau pats gražiausias ir maloniausias. Man galėjo nepatikti scena ar sutikimas, galėdavau ką nors pasakyti grubiai. O kartą netgi atsisakiau koncertuoti dėl kažkokios nesąmonės, nes man buvo bloga nuotaika“, – istorijomis, kuriomis dabar nesididžiuoja, dalijasi E.Sipavičius.

„Gero vakaro šou“ – trečiadieniais, 19.30 val. per TV3.

Naujausi straipsniai