E. Sebrova neplanuoja susitaikyti su prokuratūros priimtu sprendimu

Eleonora Sebrova / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Praėjusiais metais Egidijų Dragūną smurtu ir grasinimais ją nužudyti apkaltinusi dainininkė Eleonora Sebrova sulaukė prokuratūros sprendimo. Pranešta, kad jos kaltinimai atmesti. Moteris tokį teismo sprendimą planuoja apskųsti. Eleonora teigia, jokiais būdais nenuleisianti rankų.

Kaltinimus dėl smurto E. Dragūnui E. Sebrova pateikė praėjusių metų vasarą. Moteris buvusį širdies draugą apkaltino grasinimais ją nužudyti. Šie kaltinimai prokuratūros buvo atmesti.

„Kad Egidijus agresyvus net viešoje aplinkoje – nepaslaptis. Pavyzdžiui, atvejai su Kęstučiu Verslovu ar Svetlana Pronina. Kino teatro darbuotoja. Taip pat rašyta, kaip jis bendrauja su policijos pareigūnais. Jei šis žmogus nebijo viešai parodyti savo agresijos, galite įsivaizduoti, kas vyko namuose, už uždarų durų“, – šiandien kalba E. Sebrova.

Moteris tikina neįsivaizduojanti, kokiais dar būdais, galima išspręsti tokias problemas. „Bus skundas“, – tikina ji ir neplanuoja susitaikyti su atmestais kaltinimais.

Su byla dirbusi prokurorė šią situaciją komentuoja taip:

„Susipažinus tiek su vienos, tiek su kitos pusės parodymais, taip pat liudytojų apklausų duomenimis susidarė vaizdas, kad grasinimų realumo net nebuvo, – delfi.lt pasakoja Loreta Martinaitytė. – Tyrimo metu liudytojai nepatvirtino pareiškėjos parodymų dėl grasinimų, o jai išsiųstos SMS žinutės... Kaip vertinti tokias žinutes, kai žmonės pykstasi? Negalima sakyti, kad grasinimai yra realūs vien dėl to, kad aš tau taip pasakiau.“

Eleonoros teigimu, jos tikslas ne pakenkti Egidijui, o bent jau gauti orderį, kad šis prie jos nesiartintų.

„Nieko bloga jam nelinkiu. Anksčiau ar vėliau visi gauna, ką pasėję.“

Skaitykite daugiau