E.Sašenko – apie muziką neseniai gimus sūnui: „Jau po 2 savaičių tęsiau savo veiklą“

Evelina Sašenko ir Giedrius Statulevičius su sūnumi Teodoru / „Monika Žilinska Photography“ nuotrauka
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Garsi Lietuvos dainininkė Evelina Sašenko – moteris, kuri savo dainomis ir šypsena pavergė tūkstančio klausytojų širdis. Aksominio balso savininkė dalijasi, kaip pasikeitė jos gyvenimas po sūnaus gimimo, kokiais patiekalais džiugina savo artimuosius bei kaip klostosi jos, kaip atlikėjos, karjera.

Laidoje „Virtuvės istorijos“ – pusryčiai su viena garsiausių Lietuvos dainininkių, neseniai mama tapusia E.Sašenko.

Sunku nepastebėti nuo Evelinos veido nedingstančios šypsenos – neseniai sūnaus Teodoro susilaukusi moteris laidoje drąsiai sako, kad vaikas į gyvenimą atnešė daug naujų spalvų. „Drąsiai galiu teigti, kad motinystė ir puošia, ir džiugina. Dabar jaučiuosi visai kitaip“, – dalinasi E.Sašenko.

Moteris atskleidžia, kad po vaikelio gimimo jos gyvenime įvyko nemažai džiuginančių pokyčių, o tai paskatino pakeisti požiūri į motinystę. „Dabar viskas sukasi ne aplink mane, bet aplink sūnų Teodorą. Daugiau niekas labai stipriai nepasikeitė, o jei būčiau žinojusi, kad vaiką auginti yra taip paprasta, būčiau susilaukusi jau trijų!“ – šypsodamasi pasakoja E.Sašenko.

Evelina Sašenko / Tomo Petrovskio / tomasfoto.lt nuotr.

Laidos vedėjos paklausta, ar mėgsta gaminti maistą, moteris pripažįsta, kad tai nėra jos mylimiausia veikla. Tačiau sunkumų tai jai taip pat nekelia – Evelina žino tam tikrų gudrybių, jog maisto ruoša labai neapsunkintų.

Moteris taip pat atskleidžia, kokių šalių tradiciniais patiekalais džiugina savo šeimą bei pasakos, visuomet gamina iš to, ką randa šaldytuve. E.Sašenko laidoje pasakoja, kad mėgsta įvairių šalių virtuves, tačiau viena mėgstamiausių – italų.

„Labai mėgstu makaronus, picą. O kai man kažkas patinka, galiu valgyti tai tol, kol atsibos, kad ir kiekvieną dieną“, – pasakos dainininkė.

Evelina Sašenko ir Giedrius Statulevičius su sūnumi Teodoru / „Monika Žilinska Photography“ nuotrauka

Vis dėlto nėštumo metu Evelinos valgymo įpročiai pasikeitė. Moteris pasakoja, kad besilaukdama sūnaus ji norėjo tokių maisto produktų, apie kurios prieš nėštumą niekuomet nė nebūtų pagalvojusi.

„Nėštumo metu labai norėjau bulvių ir visko, kas iš jų gaminama: plokštainio, cepelinų. Anksčiau niekada nevalgydavau Žemaičių blynų, bet paskutiniu metu net ir jie pradėjo patikti“, – pasakos Evelina.

Žinoma dainininkė džiaugiasi, kad motinystė nesustabdė jos muzikinės karjeros ir tikslų – vos susilaukusi sūnelio, ji iškart grįžo prie mylimos veiklos. „Dainuoti nesustojau – man buvo labai svarbu tai tęsti toliau. Gimus sūnui, jau po 2 savaičių tęsiau savo veiklą. Žinoma, koncertuojant jaučiu didelį nuovargį, bet einu toliau ir labai tuo džiaugiuosi“, – pasakoja moteris.

„Virtuvės istorijos“  – šeštadieniais, 10 val. per TV3.

Dainininkė Evelina Sašenko (42 nuotr.)
+36
Skaitykite daugiau