E.Muskas su savo darbuotoja Sh.Zilis susilaukė dvynių: gimė panašiu metu, kaip atžala su Grimes

Elonas Muskas, Shivon Zilis / Scanpix, Vida Press nuotr.
Šaltinis: 15min
AA

2021-ųjų gruodį pasaulį išvydusi antra atžala su dainininke Grimes nebuvo vienintelis vaikas, tais metais gimęs verslininkui Elonui Muskui (51). Kaip paaiškėjo, likus vos kelioms savaitėms dvynius jam pagimdė dar viena moteris – E.Musko kompanijoje vadovaujamas pareigas užimanti Shivon Zilis. Dabar JAV milijardierius turi jau devynis vaikus.

„Tesla“ vadovas Elonas Muskas 2021 metų lapkritį susilaukė dvynukų su jo kompanijos „Neuralink“ projektų vadove Shivon Zilis, rodo teismo dokumentai, kuriuos trečiadienį paskelbė „Insider“. Vaikai gimė Ostine, Teksaso valstijoje.

Minėtuose dokumentuose atskleidžiama, kad balandžio mėnesį E.Muskas ir Sh.Zilis paprašė Teksaso apygardos teismo pakeisti jų kūdikių vardus, kad šie „turėtų tėvo pavardę ir motinos pavardę kaip savo vardo dalį“.

Pasak „Insider“, gegužę teisėjas patenkino šį prašymą.

Vis dėlto nei dvynių lytys, nei vardai viešai neįvardijami. Šios žinios bent jau kol kas nekomentuoja ir patys vaikų tėvai.

Dvyniai pasaulį išvydo likus vos kelioms savaitėms iki E.Musko ir jo buvusios mylimosios Grimes antros atžalos gimimo. Milijardieriui ir atlikėjai 2021 metų gruodį mergaitę pagimdė surogatinė motina.

Atžalai buvo suteiktas neįprastas vardas – ji pavadinta Exa Dark Sideræl, arba trumpiau „Y“. Buvusi pora taip pat augina dvejų metų sūnų X Æ A-Xii.

Žinią apie dukters gimimą Grimes tąkart atskleidė leidiniui „Vanity Fair“, kuriam teigė, kad su E.Musku nori turėti ir dar daugiau vaikų: „Visada norėjome bent trijų ar keturių“. Tačiau tą dieną, kai buvo publikuotas straipsnis, atlikėja tviteryje pranešė, kad jiedu vėl išsiskyrė (prieš tai apie poros skyrybas jau buvo paskelbta 2021 m. rugsėjį).

Elonas Muskas ir Grimes / „Scanpix“ nuotr.

Iš viso E.Muskas sulaukė dešimties vaikų, tiesa, šiuo metu gali džiaugtis devyniais, mat vienas iš jų neišgyveno.

Elonas su pirmąja žmona Justine Wilson turi 18 metų dvynius Vivian Jenną Wilson ir Griffiną Muską, taip pat 2006 m. gimusius trynukus Kai, Damianą ir Saxą. Kitas poros sūnus Nevadas Muskas mirė būdamas 10 savaičių.

Praėjusį mėnesį buvo patenkintas Vivian prašymas teisiškai pasikeisti vardą ir lytį, atskleidė teismo įrašai, kuriuos gavo „People“.

Pirminiame prašyme, pateiktame balandžio 18 d., netrukus po 18-ojo gimtadienio, Vivian pateikė trumpą paaiškinimą dėl tokio pokyčio: „Lyties tapatybė ir tai, kad nebegyvenu su savo biologiniu tėvu ir jokiu būdu, forma ar pavidalu nebenoriu būti susijusi su juo.“

Apie savo šeimą E.Muskas pernelyg neatvirauja, tačiau turi tvirtą nuomonę apie gimstamumo didinimą – 2021 m. gruodį „Wall Street Journal“ metinėje vadovų taryboje pareiškė, kad pasaulyje „nepakanka žmonių“.

Skaitykite daugiau