E.Muskas – nebe vienišas: milijardieriaus širdį užkariavo B.Spears įkūnijusi aktorė N.Bassett

Elonas Muskas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Bendrovių „Tesla“ ir „SpaceX“ įkūrėjas, technologijų magnatas ir turtingiausias pasaulio žmogus Elonas Muskas vos prieš kelis mėnesius išsiskyrė su sūnaus motina atlikėja Grimes. Vis tik JAV milijardierius viengungišku gyvenimu ilgai nesidžiaugia ir jau turi naują mylimąją.

Skelbiama, kad vyras užmezgė romaną su aktore Natasha Bassett.

Elonas Muskas ir jo nauja mylimoji vasario 17 dieną buvo pastebėti kartu išlipantys iš „Tesla“ ir „SpaceX“ vadovo privataus lėktuvo Los Andžele, rašo „The Sun“.

Kaip paaiškėjo netrukus, paslaptingoji moteris – australų aktorė Natasha Bassett. „HollywoodLife“ šaltinis patvirtino, kad ji su milijardieriumi išties užmezgusi artimą ryšį. N.Bassett – nemažai pasiekusi aktorė.

Ji suvaidino rokenrolo karaliaus Elvio Presley pirmąją merginą Dixie Locke greitai dienos šviesą išvysiančiame biografiniame filme „Elvis“. 

Kino srityje Natasha dirba jau daugiau nei dešimtmetį, jai teko įkūnyti ir Britney Spears 2017 m. pasirodžiusiame „Lifetime“ filme „Britney Ever After“, kuris pasakoja apie dainininkės gyvenimą.

Natasha Bassett / „Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad 2021 rugsėjį JAV milijardierius pareiškė, kad su jo sūnaus mama Claire Boucher, geriau žinoma sceniniu vardu Grimes, yra „pusiau išsiskyręs“.

Elonas Muskas patikino, kad viena iš byrančių santykių priežasčių – atstumas.

„Dažniausiai mano darbas reikalauja, kad būčiau Teksase arba keliaučiau į užsienį, o Grimes lieka Los Andžele“, – teigė Elonas Muskas.

Elonas Muskas ir Grimes pradėjo susitikinėti 2018 metais. 2020-ųjų gegužę jie susilaukė savo pirmojo bendro vaiko, vardu X Æ A-Xii.

Elonas Muskas su sūneliu ir mylimąja Grimes/ Socialinių tinklų ir SCANPIX nuotr.

Nors iškart po skyrybų Grimes situacijos nekomentavo, praėjus dviem mėnesiams po išsiskyrimo ji sukūrė E.Muską pašiepiančią dainą. 33-ejų metų kanadiečių atlikėja dainoje „Player of Games“ posmuose nupasakojo „įsimylėjusi geriausią žaidėją“ bei teigė: „Jis žaidimą visada mylės labiau nei mane.“

Akivaizdu, kad šmaikštauti bandžiusios dainininkės širdyje vis dar susikaupusios nuoskaudos.

„Išplaukei į šaltą kosmoso platybę, net meilė negalėjo tavęs išlaikyti“, – tokie dainos žodžiai skamba apie 50-metį „Tesla“ bei „SpaceX“ direktorių Eloną Muską.

Skaitykite daugiau