E. Jennings laiko mašinos neprireikė – keli stiliaus akcentai grąžino į praeitį

Erica Jennings / Linos Juškės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šių metų gruodį „Siemens“ arenoje koncertą drauge su grupe SKAMP surengsianti atlikėja Erica Jennings naujausioje, singlui „Nemiegančios naktys“ pristatyti skirtoje fotosesijoje atrodo tarsi mergina, beveik prieš 20 metų pavergusi Lietuvos melomanų širdis.

Galbūt kiek simboliška, bet kovo 15 dieną visi geru žodžiu minime prieš 10 metų iškeliavusį Vytautą Kernagį. Jo artimieji, kolegos ir buvę scenos partneriai šį vyrą prisimena su mažu sopuliu krūtinėje, bet didžiule laime, kad teko su maestro pabūti kartu.

Štai Erica Jennings drauge su SKAMP ir Vytautu Kernagiu kadaise dainavo „Mūsų dienos kaip šventė“.

Kartu su Vytautu Kernagiu atliktas kūrinys paliko gilų pėdsaką muzikos kultūroje ir iki šiol yra puikiai prisimenamas net ir jaunosios kartos melomanų.

Sofa challenge. #bighairdontcare #bighair #red #spring

A post shared by Erica Jennings (@ericajenningsofficial) on

Dabar trijų vaikų mama E. Jennings ir vėl dainuoja drauge su grupe, kuri gyvuoja jau 20 metų. Beje, gal simboliška, bet nuo Ericos dvelkia tų laikų dvasia. Atrodo – niekas nepasikeitė.

Naujoji fotosesija, kaip pasakoja atlikėja, buvo skirta greitai pasirodysiančio singlo „Nemiegančios naktys“ premjerai ir būsimam SKAMP 20-mečio koncertui.

Keista, tačiau šiandiena žiūrint į E. Jennings atrodo, kad niekas nepasikeitė. Prie natūralių garbanų sugrįžusi atlikėja atrodo lygiai kaip ir tada, kuomet scenoje ją išvydome pirmuosius kartus.

Šią vasarą susilaukusi trečiojo vaiko – dukrelės Gaios Marios, dainininkė Erica Jennings jaučiasi turtinga kaip niekada: ne tik mėgaujasi motiniškais rūpesčiais, bet ir visa galva pasinėrusi į kūrybą. Pakeliui – antras solinis albumas, įvyko brodvėjiškapremjera. Atsiskleisti kaip menininkei jos nestabdo nei sutuoktinis Jurgis Didžiulis, nei vaikai.

„Jie man tikrai netrukdo dirbti. Nemanau, kad susilaukusi vaikų privalai tapti tik mama. Motinystė iš manęs neatėmė moteriškumo“, – ne kartą yra sakiusi Erica.

Ericos Jennings stiliaus ir išvaizdos metamarfozės – nuotraukų galerijoje.

Erica Jennings švenčia 37-ąjį gimtadienį (76 nuotr.)
+70

Skaitykite daugiau