E.G.O. neigia, kad jų eurovizinė daina – „One Direction“ hito kopija: sutampa tik trys natos

Grupė „Ego“ / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Eurovizijos“ atrankos dalyviai vienas po kito pristato savo dainas, o atidžiausi šou gerbėjai nepailsta ieškodami, kas, ką, nuo ko nukopijavo. Šįkart įtarimo šešėlį „Eurovizijos“ gerbėjai metė ant vaikinų grupės E.G.O. pasirodymo, neva jų daina „My Story“ yra grupės „One Direction“ hito kopija. Bet E.G.O. lyderis Karolis Šliažas nesutinka: sako tikrai nekopijavęs, o sutapimai yra atsitiktinumas.

Antradienį LRT studijoje nufilmuota antroji „Eurovizijos“ atrankos laida. Jos metu savo pasirodymus pristatė 13 atrankos dalyvių, tarp jų ir grupė E.G.O.

Šįmet E.G.O. vaikinai „Eurovizijos“ atrankoje dalyvauja su daina „My Story“, žiūrovams jie paruošė energingą pasirodymą.

Šį jau matę atrankos komisijos nariai vaikinus labai gyrė, nors ir užsiminė, kad daliai klausytojų grupės daina galėtų pasirodyti pasaulinių žvaigždžių „One Direction“ stiliaus.

Panašu, komisija neklydo, nes į 15min redakciją jau kreipėsi pasipiktinęs skaitytojas. „Eurovizijos“ konkurso gerbėjas sako, kad E.G.O. daina „My Story“ skamba kone visai taip pat, kaip „One Direction“ hitas „Drag me down“. Skaitytojo teigimu, sutampa ne tik šių dainų priedainių melodijos, bet ir žodžiai.

15min susisiekus su E.G.O. lyderiu, dainos „My Story“ autoriumi Karoliu Šliažu jis patikino, kad tokia skaitytojo nuomonė jam nėra naujiena. „Mačiau „Youtube“ po mūsų klipu esančius komentarus. Ten kai kurie žmonės irgi sakė, kad panašu“, – sakė dainininkas.

Jis pasakojo, kad kurdamas E.G.O. eurovizinę dainą, „One Direction“ hito nebuvo girdėjęs. Bet pripažįsta, kad sutapimų yra.

„Perklausiau tą „One Direction“ dainą ir galiu pripažinti: trys pirmosios priedainio natos tikrai sutampa. Bet visiškai nesutinku, kad tai – kopija. Būtų kopija, jei atitiktų visos frazės akordai, melodija. O dabar tos trys natos... Popmuzikoje lengva tokį sutapimą netyčia padaryti. Šiuo atveju tai grynas atsitiktinumas“, – tikino.

O kaip dėl vienodų dainose skambančių žodžių? „Viena eilutė atitinka identiškai, taip. Tai vėlgi pati priedainio pradžia, kai skamba žodžiai „all my life“. Ir šiuo atveju sakau, kad tai atsitiktinumas. Klausant toliau bet koks ekspertas pasakys, kad daugiau nieko bendra tarp šių dainų nėra“, – tikino.

K.Šliažas sako, kad kaltinimai pasisėmus įkvėpimo iš kitų jo nežeidžia. Priešingai, tokios kalbos net gali tapti privalumu: „Atrankos komisija per filmavimą sakė, kad gal tas panašumas yra privalumas, – gal gerai, kai kažkam atrodo, kad daina jau girdėta... Tikiuosi, kad tai ir bus mūsų privalumas. Kopijuoti nieko nesiruošėme, nes turime savo minčių.“

Antrojoje „Eurovizijos“ atrankos laidoje – 13 pasirodymų (52 nuotr.)
+46
Skaitykite daugiau