Dzūkiškai dainuojantis Rokas Kašėta su žmona ieško sodybos: svarbi žinutė – naujame vaizdo klipe

Rokas Kašėta su žmona Egle / Pauliaus Butkaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-19 09:04
Dzūkijos muzikinė šviesa, atlikėjas Rokas Kašėta įsiamžino režisieriaus Sauliaus Baradinsko projekte „Sapiens Music“. Muzikantas pristato dainą „Prigimcinė“.

„Ši daina – tokis dzūkelio, bėgančio nūdienos pasaulio mirksnyje, kaleidoskopas.

Ji yra apie tarmės skonį, apie gyvenimo ritmą, apie nostalgiją, apie kontrastus. Kūrinys gimė kaip mozaika. Iš gabaliukų“, – Žmonės.lt sako Rokas Kašėta.

Rokas Kašėta su žmona Egle / Pauliaus Butkaus nuotr.
Rokas Kašėta su žmona Egle / Pauliaus Butkaus nuotr.

Premjerą lydi linksma istorija. Rokas su savo žmona ieško sodybos, tad sako, jog nusprendė skelbimą paviešinti. Kas žino, gal kas šiuo metu kokią sodybėlę parduoda.

„Manoji Eglė pusiau juokais pasiūlė skelbimą į eterį įdėt. Tai ėmėme ir įdėjome. Gal pati sodyba mus suras, o jei taip nutiks, tai šitas repas taps mūs naujų namų himnu. Bus smagu parodyti anūkams, kaip namų ieškojom“, – pasakoja atlikėjas.

Rokas prideda, kad labai neįprasta jam buvo atlikti kūrinį į juodąją skylę, nematant adresato, nejaunčiant atgalinio ryšio ir visaip bandat užmezgti jį su ta nežinomybe. 

„Tai tokia ir baugi, ir įdomi patirtis. Man įdomu buvo tai, kad turėjau savotišką terapiją priimant rezultatą“, – teigia jis.

Saulius Baradinskas, Rokas Kašėta / Pauliaus Butkaus nuotr.
Saulius Baradinskas, Rokas Kašėta / Pauliaus Butkaus nuotr.

Anot Roko, kai kažką įrašinėji studijoje – nėra laiko rėmų ir gali pats nuspręsti, kada jau esi pasiruošęs atiduoti kūrinį.

„Šiuo atveju, turi vos keletą pabandymų ir op – į pasaulį. Po filmavimo kurį laiką jaučiau kažkokį nesmagumą, kad galėjau geriau, bet po truputį susigyvenau su mintimi, kad geriau nėra, kad grožis ir yra taikiai atiduoti save ne atšlifuotą, o spontaniškai natūralų“, – sako pašnekovas.

Rokas Kašėta – „Prigimcinė“:

Naujausi straipsniai