Džordanos Butkutės vyras Elegijus pateko į avariją Norvegijoje

Elegijus Strasevičius ir Džordana Butkutė
Šaltinis: Žmonės
AA

Dainininkės Džordanos Butkutės vyras, žinomas prodiuseris Elegijus Strasevičius vairuodamas motociklą Norvegijoje susidūrė su automobiliu. Apie tai jis pranešė socialiniuose tinkluose.

Elegijus Strasevičius pranešė, kad kelionę į Daniją teko nutraukti dėl įvykusios avarijos, kurios metu jis susidūrė su automobiliu.  Pasak motociklininko, avarijos metu nei vienas iš eismo dalyvių rimtai nenukentėjo, tačiau sužalojimų ir nuostolių neišvengta.

„Mano kelionė pasibaigė užvakar, tarp Bergeno ir Kristiansando. Patekau į nedidelę avariją. Situacija standartinė – aš lenkiau, o automobilio vairuotojas tuo metu pradėjo sukti į kairę. Greičio nebuvo, nes ten vyko kelio darbai, tai nei aš, nei mocas per daug nenukentėjome, bet grįšime jau atskirai – aš, pasiramstydamas ramentu, kampais ir per aplinkui skrendu lėktuvu namo, na, o motociklą teks parsigabenti“.

Elegijus Strasevičius

„Nuvažiavau beveik visą kelią, kurį ir norėjau nuvažiuoti. Lietuva, Latvija, Estija, Suomija, Norvegija. Iki kelto į Daniją buvo likę tik 180 kilometrų“,  – pridūrė  jis.

Portalui Žmonės.lt susisiekus su E.Strasevičiumi, jis nuo platesnių komentarų atsisakė.

„Papildomai, apart to, ką parašiau Facebook, komentuoti daugiau nieko nenorėčiau“, – sakė Elegijus.

 

Deja, ne viskas ir nevisada baigiasi taip, kaip mes norėtume. Danguje, ko gero, geriau žino kaip turi būti. Mano...

Posted by Elegijus Strasevicius on 2020 m. rugpjūčio 22 d., šeštadienis
Džordana Butkutė ir Elegijus Strasevičius (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau