Džordanos Butkutės jubiliejinis koncertų turas prasidėjo: puokštės rožių su karūnomis, šlageriai ir jūra gerbėjų

Džordanos Butkutės koncerto „Iki mėnulio ir atgal“ akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2017-10-21 20:55
Apie jubiliejinį Džordanos Butkutės koncertinį turą „Iki mėnulio ir atgal“ paskelbę organizatoriai teigė: „Jo pavadinimas – lyg romantiškas meilės prisipažinimas. Tai sufleruoja, kad atlikėja, savo gerbėjus mylinti taip pat stipriai, kaip ir jie – ją“. Kad tai – šimtaprocentinė tiesa buvo galima įsitikinti šeštadienio vakarą,kai minios Džordanos gerbėjų Kauno „Žalgirio“ areną užplūdo likus dar kelioms valandoms iki koncerto. Dalis pakiliai nusiteikusios publikos į areną nešė didžiules puokštes rožių – kelios jų buvo dekoruotos auksinėms popieriaus karūnomis.

Koncerto publika laukė su nekantrumu – vis skandavo vakaro žvaigždės vardą ir pavardę.

Savo jubiliejinį turą Džordana Butkutė pradėjo simboliniu kūriniu „Su gimimo diena“, lyg primindama ne tik šio mėnesio pradžioje švęstą savo gimtadienį, bet ir tai, jog po didžiąsias Lietuvos arenas ji keliauja minėdama savo veiklos 30-metį.

„Gimtadienio aš specialiai nešvenčiau. Norėjau su Jumis atšvęsti. Daug šį vakarą neprikalbėsime. Kaip karštai pasisveikinome, taip karštai ir praleiskime laiką“, - tūkstančiams gerbėjų sakė popscenos primadona.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Koncertui Džordana pasirinko juodą, metalinėmis detalėmis dekoruotą suknelę, prie jos priderintus aulinukus bei kare stiliaus šukuoseną.

Publika nuo pirmųjų minučių šoko ir dainavo su Džordana. Kad gerbėjų meilė atlikėjai yra „iki mėnulio ir atgal“ jie nesunkiai įrodė po trečiosios dainos „Tavo gyvenimas“, kuomet koncerto aparatūra nutilo. Pauzę susirinkusieji išnaudojo sudainuodami ne tik ką tik nuskambėjusios dainos priedainį, bet ir Džordžai skirtąjį „ Su gimimo diena“.

Dar viena trumputė techninė pertrauka vėl buvo po kelių dainų, bet garso operatoriai problemą operatyviai išsprendė.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Džordana su šypsena pristatė prieš maždaug tris dešimtmečius parašytą dainą „Sudužusios viltys“: „Buvau 15-os. Paklausykite dainos žodžius – ir kas tada buvo mano galvoje? Toks tekstas... Lyg būčiau daugybę metų pragyvenusi“.

Visą vakarą scenoje vienas atlikėjos hitas keitė kitas – „Džordža“, „Tave mylėti“, „Viską pamiršau“, „Man patinka“, „Tavęs ieškojo mama“, „Vienas namuose“, „Išduodu tave“, „Nemylėjau tavęs“. Iš viso nuskambėjo 22 kūriniai, neleidę publikai atsikvėpti nei akimirkai.

„Noriu, kad žmonės šio turo koncertuose pasijustų labai laimingi. Dėl to įtraukėme į programą ir tuos hitus, kurių nebuvo ankstesniuose turuose“, – dar prieš turo pradžią sakė Džordana.

2017-ieji Džordanai Butkutei – jubiliejiniai metai. Nuo tos akimirkos, kai Stanislovas Čiapas ją pakvietė į legendinį estrados ansamblį „Nerija“ iki fantastinio lygio koncertų didžiausiose šalies arenose, praėjo jau 30 metų. Minėdama šią sukaktį, Džordana rengia jubiliejinį turą per keturias Lietuvos arenas.

Spalio 21 dieną turas prasidėjo ten, kur širdis: Džordanos mylimiausiame mieste – Kaune, „Žalgirio“ arenoje. Lapkričio 4-ąją Dž. Butkutė pasirodys Klaipėdos „Švyturio“ arenoje. Lapkričio 25 d. jos lauks Vilniaus „Siemens“ arena, jau ne kartą įrodžiusi, kad atlikėja sostinėje – labai mylima. Dar vienas jubiliejinio turo koncertas įvyks gruodžio 2 dieną Panevėžio „Cido“ arenoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai