Džordana Butkutė: „Taip ir turėjo būti – jau buvome nužmogėję“

Džordana Butkutė/Teodoro Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Džordana Butkutė-Strasevičienė – viena populiariausių atlikėjų Lietuvoje, kuri ne tik dainomis, bet ir savo asmeniniu gyvenimu sulaukė itin daug dėmesio. Scenos karalienės vardą užsitarnavusi dainininkė savo kelią pradėjo daugiau nei prieš 30 metų, kai Stanislovas Čiapas ją pakvietė į legendinį estrados ansamblį „Nerija“. O šiandien ji, kaip ir didžioji dalis kūrybos žmonių, gyvena karantine ir jau labai pasiilgo aktyvios savo veiklos.

„Žinoma, kad pasiilgau koncertų – prieš karantiną nebuvo kada ilsėtis, o dabar... patirtų nuostolių net nebandėme skaičiuoti, nes žinome, kad tikrai daug praradome. Bet sustoti jau reikėjo. Manau, kad taip ir turėjo būti, nes visi jau buvo labai nužmogėję“, – laidoje „Kitokie pasikalbėjimai“ prisipažino dainininkė.

Džordanai ne kartą teko išgyventi gyvenimo krizes, pakylimus ir nuopuolius, todėl dabar ją sunku įbauginti – šiandien ji jaučiasi saugiai, o krizės – neatrodo baisios.

Džordana Butkutė / Ryčio Šeškaičio nuotr.

„Koncertai visada tai būdavo, tai nebūdavo. Kai buvau „duobėje“, aš ir pati neatvykdavau į koncertus, o paskui jau manęs ir nereikėjo“, – pasakoja Džordana, – Buvo sunkus laikas – įlindau į skolas, dalyvavau „Akvariume“, išvykau į Ameriką, o grįžusi sutikau Elegijų. Dievas atsiuntė žmogų, kad mane, galų gale, vestų teisingu keliu, nes buvo gana to „marmalo“. Kai pradėjau gyventi su Elegijumi, mes niekada neturėjome krizės, kad ir kaip sunku buvo.“

Elegijus Strasevičius ir Džordana Butkutė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Laidoje „Kitokie pasikalbėjimai“ Džordana Butkutė su Mantu Katleriu kalbėjosi apie įvairius dainininkės gyvenimo etapus, kūrybą, muzikos industriją, gerbėjus. Džordana atskleidė, kuri jos daina jai – pati brangiausia, ir kiek laiko truktų jos koncertas, jeigu ji sudainuotų visas savo dainas.

„Į mano visas dainas  įdėta daug širdies – kiekviena yra skirta vienam ar kitam, todėl dabar negaliu išskirti, kuri yra pati „fainiausia“. „Dėl tavęs“ yra ta daina, kuri, turbūt, turi daugiausia istorijos. Aš tą dainą parašiau, o paskui visa tauta pradėjo ją dainuoti. Ir taip išėjo, kad ši daina – amžina“, – sakė Džordana Butkutė-Strasevičienė. Laida „Kitokie pasikalbėjimai“ su Džordana – per Delfi TV, ketvirtadienį 20 val.

Džordana Butkutė / Igno Gaižausko nuotr.
Skaitykite daugiau