Džordana Butkutė su vyru Elegijumi parduoda „Hummer H2“ visureigį: „Atėjo metas pirkti naują“

Džordana Butkutė ir Elegijus Strasevičiaus parduoda „Hummer“ visureigį / Ryčio Šeškaičio ir Autoplius.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Džordana Butkutė su vyru Elegijumi Strasevičiumi parduoda savo išskirtinį automobilį – „Hummer H2“. Galingas, žalios spalvos visureigis, pasak jų, primena tanką ir gatvėje atkreipia kone kiekvieno dėmesį. Pora juo važinėja kelerius metus, todėl, sako, jau norisi kažko naujo.

2003 metų gamybos „Hummer H2“ visureigį Elegijus su Džordana parduoda už 16 500 tūkst. eurų. Skelbime nurodoma, kad automobilis – be defektų, su automatine pavarų dėže, odinis salonas. Degalų tipas: benzinas ir dujos.

„Automobilį pirkome prieš 3 metus. Mums jis labai patiko. O kadangi automobilį keičiame kas 2–3 metus, tai atėjo metas ir šitą pakeisti“, – 15min sakė Elegijus.

Džordanos Butkutės ir Elegijaus Strasevičiaus parduodamas „Hummer“ visureigis / Autoplius.lt nuotr.

Dėl tokio didelio automobilio, Elegijus sako, sulaukdavo labai daug dėmesio. „Iš pradžių kiek erzino, paskui pripratome. Vilniuje ar Kaune visi atsisukdavo pasižiūrėti. Bet jeigu kokiame mažesniame miestelyje važiuoji, tai net eismas sustodavo – kas čia per tankas važiuoja, – Žmonės.lt juokėsi Elegijus. – Kadangi jis neįprastos spalvos, dideli ratai – tikrai įspūdingai atrodo.“

Sako, naujo automobilio su Džordana jiedu nusižiūrėję dar nėra: „Dar nežinome, ką pirksime. Kas patiks, tuo ir važinėsime.“

Džordana Butkutė ir Elegijus Strasevičius parduoda „Hummer“ visureigį (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau