Džordana Butkutė: „Džiaugiuosi pirmose eilėse matydama tiek jaunų žmonių“

Džordanos Butkutės koncerto akimirkos / Prokadro nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-30 11:51
Šeštadienį Panevėžio „Cido“ arenoje dainininkė Džordana Butkutė su grupe surengs jubiliejinio turo „Iki Mėnulio ir atgal“ paskutinį koncertą. „Nė viename koncerte netaupau energijos. Ar jis būtų pirmas, ar paskutinis – visuomet „gazas – dugnas“. Atidirbame iš visos širdies, iš visų plaučių. Bet, aišku, Panevėžyje savaitgalį tai jau dėsime rokenrolo kaip reikiant, nes tuo koncertu baigsis šis turas, kuris man suteikė labai daug gerų emocijų“, – sako Džordana.

Dainininkei ir jos komandai labai smagu, kad šiemet klausytojų gretose – ypač daug jaunimo. „Kėlėme sau tokį tikslą dar per pirmąjį Džordanos turą „Nesudeginta ant laužo“ – „užkabinti“ daugiau jaunų žmonių, „atjauninti“ kraują, praplėsti klausytojų gretas. Ir dabar stebime, kad taip ir įvyko. Kai prieš koncertą pereini arenos koridoriais, tai pamatai, kas pirmiausiai rikiuojasi prie salės durų: tai būtent 16-22 metų jaunimas nekantriai laukia, kol tas duris atidarys ir jie galės bėgti, užsiimti vietą kuo arčiau scenos“, – teigė prodiuseris Elegijus Strasevičius.

„Ir aš dainuoju, ir matau tuos gerbėjus pirmose eilėse: kokie jie jauni, kokie faini. Visi moka žodžius mintinai, visų akys dega. Visi mes, žinai, kaip tas Mauglis – vieno kraujo. Labai gera matyti, kad ir ši jaunoji karta mėgsta tavo muziką. Tai yra Dievo dovana: turėti nuolat atsinaujinančią auditoriją, vis didėjantį, vis jaunėjantį klausytojų ratą. Tai yra puiku, ir aš esu labai labai laiminga“, – kalbėjo Džordana Butkutė, besiruošianti paskutiniam turo „Iki Mėnulio ir atgal“ koncertui.

Nendrės Žilinskaitės nuotr.
Nendrės Žilinskaitės nuotr.

Daugiatūkstantinė minia, apsilankiusi jos jubiliejinio turo koncertuose, kaip visuomet turėjo progos pasimėgauti aukščiausios kokybės reginiu: skoningomis dekoracijomis papuošta scena, gausybe hipnotizuojančių šviesos efektų ir visa geriausių Džordžos Butkutės dainų palete.

„Noriu nuoširdžiai padėkoti visiems miestams: ir Kaunui, kuriame šitą turą taip jaukiai pradėjome, ir kur gerbėjai manęs nepaleido po koncerto dar dvi valandas... Ir Vilniui, kuriame buvo tikrai labai linksma, nuostabi atmosfera. Ir Klaipėdai, mano mylimam miestui. Na, o dabar lauksiu susitikimo su Panevėžiu! Ten jau bus baigiamasis jubiliejaus koncertas, taip sakant, galėsime valgyti desertą“, – linksmai kalbėjo Džordana Butkutė.

Panevėžio „Cido“ arenoje Džordanos Butkutės turo „Iki Mėnulio ir atgal“ koncertas vyks gruodžio 2 d. 20 val. Bilietus platina „Tiketa“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai