Džiugios permainos reperio Macklemore'o gyvenime: jis slapta vedė ir tapo tėvu

Macklemore'as su dukra Sloane / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-06 10:53
Reperio Macklemore'o (32 m.) gyvenime per pastaruosius keletą mėnesių įvyko nemažai permainų: gegužę jis tapo tėvu, o birželį slapta vedė savo dukrelės motiną Tricią Davis.

Nors reperio, kurio tikrasis vardas yra Benas Haggerty, dukra gimė prieš du mėnesius, apie tai jis oficialiai pranešė tik trečiadienį – tuo pačiu gerbėjams jis pristatė ir naujausią savo dainą „Growing Up (Sloane's Song)“, kurią įrašė kartu su Ryanu Lewisu ir Edu Sheeranu.

„Mūsų dukra, Sloane Ava Simone Haggerty, gimė prieš du mėnesius, gegužės 29-ąją. Šiame pasaulyje nėra nieko geresnio už džiaugsmą ir laimę, kurią suteikia kūdikio gimimas. Ji pripildė mano širdį taip, kaip neįsivaizdavau esant įmanoma. Ji mano gyvenimo meilė. Ši daina yra jai“, – „Instagram“ tinkle parašė reperis, kartu pasidalijęs ir naujausio singlo viršeliu.

„Growing Up (Sloane's Song)“ – pirmasis singlas iš naujo Macklemore'o ir Ryano Lewiso albumo.

Dar vieną džiugią naujieną pranešė Macklemore'o mylimoji ir jo dukters motina Tricia Davis – po to, kai reperis pristatė savo naują dainą, ji pranešė, kad birželį jiedu slapta susituokė. Tai pora padarė iš karto po to, kai JAV buvo priimtas įstatymas, leidžiantis susituokti homoseksualioms poroms – jie abu yra aktyvūs gėjų teisių gynėjai.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Gegužės 29-ąją mes susilaukėme savo gražiosios mergaitės... Susituokėme birželio 27-ąją, kai tik priimtas įstatymas, leidžiantis tai padaryti ir homoseksualioms poroms... O dabar nauja muzika. Ačiū visiems, kad buvote kantrūs, šie metai kol kas mums nuostabūs, mes mylime jus“, – savo „Instagram“ paskyroje rašė Tricia Davis, pasidalijusi savo vyro ir dukrelės nuotrauka.

Macklemore'as ir Tricia Davis kartu yra devynerius metus, pora susižadėjo 2013-aisiais.

Žmonės.lt
Temos:
slapta Aktualu

Naujausi straipsniai