Džiugas Siaurusaitis tapo naujo LNK serialo režisieriumi

Džiugas Siaurusaitis ir Lina Rastokaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Sulaukęs pasiūlymo sutikau praktiškai negalvojęs“, – šypsosi žinomas šalies teatro, kino ir televizijos aktorius Džiugas Siaurusaitis, greitai prieš visą Lietuvą debiutuosiantis visiškai naujame – vyriausiojo režisieriaus amplua. Jam patikėtas didžiausios LNK rudens sezono naujienos – šiuo metu intensyviai filmuojamo komiško kriminalinio serialo „Rimti reikalai“ vairas.

Naujajame seriale vaidmenis kuria visas Lietuvos aktorių žvaigždynas: „Pasmerktų“ žvaigždės – Josifas Baliukevič, geriau žinomas Kuperio pravarde ir lietuviškuoju Van Damu tituluojamas Justinas Barkus, žymiausias šalies kino blogiukas Mindaugas Papinigis, dukart geriausiu šalies aktoriumi pripažintas Marius Repšys, taip pat Mantas Vaitiekūnas, Algirdas Gradauskas, Andrius Paulavičius, Vytautas Anužis, Ainis Storpirštis, Julius Žalakevičius ir daugybė kitų. Maža to – scenarijų serialui „Rimti reikalai“ rašo žinomų serialų „Moterys meluoja geriau“, „Nemylimi“, „Svetimi“ ir „Pasmerkti“ autorius, rašytojas ir scenaristas Edvinas Kalėda.

Džiugas Siaurusaitis / DOMINO teatro nuotr.

„Surinkome tikrą svajonių komandą – ir taip sakydamas turiu omenyje ne tik geriausius aktorius. Tikiu scenarijumi ir visa kūrybine komanda. Todėl naktimis miegu ramiai“, – sako didžiosios LNK televizijos naujienos režisierius Dž. Siaurusaitis ir prisipažįsta, kad laisvė renkantis aktorių komandą buvo viena iš priežasčių, kodėl jis nedvejojo sulaukęs pasiūlymo režisuoti serialą „Rimti reikalai“.

„Iš mūsų su scenaristu Edvinu Kalėda sudaryto pagrindinių aktorių sąrašo praktiškai 90 procentų sutiko iškart. Dažniausiai aktoriai užduodavo du klausimus: kas režisierius ir kas rašo scenarijų. Po atsakymų daugiau klausimų nekildavo“, – juokiasi Dž. Siaurusaitis.

Rugsėjį televizijos eteryje startuosiantis serialas į vieną sujungs kriminalinės dramos ir komedijos žanrus. „ Tiek kriminalų, tiek dramos, tiek komedijos matysim po lygiai. Ir meilės matysim: ir nelaimingos, ir netikros, ir apsimestinės“, – pasakoja „Rimtų reikalų“ režisierius. Pasak Dž. Siaurusaičio, visi serialo aktoriai puikiai supranta serialo stilistiką, todėl filmavimo aikštelėje dirbti yra vienas malonumas.

Serialas „Rimti reikalai“ – jau nuo naujojo LNK sezono.

Skaitykite daugiau