Džiugas Siaurusaitis neatsispyrė Palangos poilsiautojų apvalumams

Džiugas Siaurusaitis / TV3 nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Karščio bangoms atėjus į Lietuvą, šalies vandens telkinių krantus apgulė atgaivos ištroškę poilsiautojai. Palangos pajūris sulaukė ypatingo dėmesio, o dar labiau – paplūdimyje palaidais plaukais lakstančios, maudymosi kostiumėlius vilkinčios merginos. Atplėšti akis nuo pajūrio gražuolių – sunkiai įmanoma misija visiems vyrams, tarp jų ir... aktoriui Džiugui Siaurusaičiui. Kultinio lietuviško serialo „Moterys meluoja geriau“ žvaigždė buvo užfiksuota pusnuogių merginų apsuptyje.

Įsistebeilijus į menkai apsirengusias merginas lengva ne tik išklysti iš bėgimo trasos, bet ir pamiršti, kad esi Lietuvoje žinomas aktorius ir smalsuolių akys visuomet slapta krypsta į tave. Tokioje dviprasmiškoje situacijoje užfiksuotas Dž. Siaurusaitis nepasimetė: pasididžiuodamas žvilgtelėjo į tvirtą savo dešinės rankos bicepsą ir nubėgo tolyn smėlėtu Palangos pajūriu.

Tiesa, toks veiksmas pasikartojo keletą kartų. Pasirodo, kad varvindamas seilę Džiugas bėgioja ne visai dėl savo noro. Iš tiesų tai jo vaidinamo herojaus – linksmojo mechaniko Kosto – atostogų Palangoje scena iš serialo „Moterys meluoja geriau“ aštuntojo, sezono.

Džiugas Siaurusaitis Palangoje (6 nuotr.)

„Moterys meluoja geriau“ naujausias sezonas rugsėjį žiūrovus pasitiks labai atsinaujinęs, tačiau išlaikantis ir puoselėjantis geriausias unikalaus žanro tradicijas, savyje apjungiančias situacijų komedijos, melodramos ir net trilerio elementus. 

Žiūrovų pamėgto herojaus Kosto gyvenime laukia daug permainų. Puikusis automechanikas taip įsiutins savo žmoną Galiną, kad pora atsidurs ant skyrybų slenksčio... Šis ir kiti netikėtumai – jau greitai naujame TV3 sezone.

„Moterys meluoja geriau“ – jau rugsėjį per TV3!

Džiugas Siaurusaitis / TV3 nuotr.

 

Skaitykite daugiau