Džiugas Siaurusaitis juokiasi: „Parodijuodamas E. Knispelį turėjau mokytis šnekėti lėtai“

Džiugas Siaurusaitis / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Jau rytoj, kovo 6 dieną, 20.30 val. LNK eteryje – naujo, juoko ir netikėtumų pilno parodijų šou „Ekranai“ premjera. Žinomas aktorius Džiugas Siaurusaitis debiutinėje „Ekranų“ laidoje įkūnys net tris ryškius TV eterio veidus – laidų „TV pagalbos“, „24 valandos“ ir „Klauskite daktaro“ vedėjus.

„Gyvenime esu greitakalbis, todėl parodijuodamas Egidijų Knispelį turėjau mokytis šnekėti lėtai, o tai pagal mano charakterį nebuvo lengva“, – sako Dž. Siaurusaitis. Tačiau Džiugas juokiasi, lėta laidos vedėjo kalbėjimo maniera turėjo ir savų pliusų: „Kol neskubėdamas, iš lėto dėliodavau vieną žodį po kito, galėdavau prisiminti, koks turėtų būti kitas sakinys“.

Pasak Dž. Siaurusaičio, dažniausiai serialuose ar televizijos laidose kvatoti priverčiantys nepavykę kadrai yra retenybė ir didžiausias įvykis, tačiau tik ne „Ekranuose“. „Čia kiekvienas filmavimas yra vienas didelis nepavykęs kadras – mes nuolat juokiamės vieni iš kitų, tokia ta mūsų linksma darbinė aplinka“, – šypsosi garsus aktorius.

Jam antrina ir naujo šou komandos narys Marius Repšys, kartu su aktore Renata Kutinaite parodijavęs laidos „Duokim garo“ vedėjus: „Filmuotis labai faina – visi atsipalaidavę, daug juoko ir jokios įtampos“.

Premjerinėje laidoje žiūrovai taip pat išvys kaip aktoriai Zigmantas Baranauskas ir Kristina Radžiukynaitė meistriškai įkūnijo KK2 vedėjų porą, kaip Lina Rastokaitė nesulaikė juoko parodijuodama Tetą Betą ir kaip Dž. Siaurusaičiui su Rimante Valiukaite sekėsi įgarsinti dramatišką filmo „Paskutinis skautas“ sceną su Bruce Willis ir gražuole Chelsea Field. Ir tai – tik pradžia.

Iš koto verčianti gero humoro dozė su parodijų šou „Ekranai“ – jau rytoj, antradienį, 20.30 val. per LNK televiziją.

Skaitykite daugiau