Džiugas Siaurusaitis atsisakė priklausomybės

Džiugas Siaurusaitis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Žinomas aktorius ir humoristas Džiugas Siaurusaitis ne tik surado jėgų viešai prisipažinti apie ilgus metus jį kankinusią priklausomybę, bet ir tvirtai prieš filmavimo kameras pasiryžo visiems laikams jos atsisakyti.

„Aš nusprendžiau atsisakyti humoro. Tiesiog jis mane buvo užvaldęs, kartais pagaudavau save nevalingai besišypsantį, juokdavausi kartais be jokios priežasties... Todėl vieną dieną nusprendžiau tarti humorui ne. Juk reikia kažkada pasakyti stop“, – prisipažįsta humoro grandu dažnai tituluojamas Džiugas.

D. Siaurusaitis nesutiko su laidos vedėjo pastebėjimu, kad jis tarsi „ne“ taria ne tik humorui, bet ir aktoriaus gerbėjams bei televizijos žiūrovams. Pasak žinomo humoristo, jis niekur nedingsta.
„Aš neišvažiuoju gyventi į vienkiemį ar į mišką, galų gale nemirštu, tiesiog atsisakau humoro“.

Džiugas Siaurusaitis laidoje „Ekranai“ / LNK nuotr.

Džiugas tikina labai besidžiaugiantis savo sprendimu ir širdimi jaučia, jog nusprendė teisingai. „Jaučiuosi puikiai. Čia tas pats, kaip kiti žmonės atsisako alaus bokalo ar mėsos, kiti pieno produktų, taip aš atsisakau humoro. Reikia mums visiems kažko atsisakyti, kad galėtume judėti pirmyn“.

Ar tikrai nebeišvysime D. Siaurusaičio juokaujančio? Nuoširdus garsaus humoristo interviu laidoje „Ekranai“ – šį antradienio vakarą 20.30 val. per LNK televiziją.

Skaitykite daugiau