Džinsų gidas, kokio neturėjote

Džinsai / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2015-03-27 13:59
Šis lengvai į bet kokį garderobą įpiešiamas drabužis gali būti gana kaprizingas, jei jums rūpi ne tik pridengti nuogybę, bet ir atrodyti stilingai. Mūsų džinsų gidas padės susigaudyti modelių gausybėje ir išsirinkti tik tuos, kurie pabrėžia figūros privalumus (ir, ko čia slėpti, pridengia trūkumus).

Labai siauri džinsai 

Tokie idealiai guli ant plastikinio manekeno ar liesos Iggy Popo sėdynės ir kojų degtukų. O jei jūsų apatinė dalis turi bent ką bendro su gyvo žmogaus anatomija, labai atidžiai juos matuokitės. Net siauriausi džinsai neturi kliudyti kvėpuoti, o pakėlus rankas – apnuoginti pilvą. Gerai apsižiūrėkite veidrodyje: toks modelis lengvai padaro sėdmenis plokščius! Prieš porą metų madingas sprendimas: siaurutėliai džinsai turi būti ir pasiraukšlėję – šiandien senstelėjusi.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Aktualiausias – patrumpintas variantas, apnuoginantis kulkšnelius: šitaip koja atrodys grakštesnė ir ilgesnė. Atkreipkite dėmesį: talija – aukšta arba vidutinė, bet ne pažeminta. Tokias kelnes saugiausdia derinti su ilgu nertiniu.

Platėjantys į apačią džinsai

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Gyvenime mes juos vadiname kliošiniais. 8 deš. juos nešiojo Diana Keaton ir Marianne Faithfull, o šiandien – boho stiliaus gerbėjos. Tačiau būtent tokius dėvi Charlotte Gainsbourg „Gerard Darel“ reklamoje, vadinasi, kliošas vėl visateisis ir madingas. Nieko keista – tai labai moteriškas modelis, pailginantis kojas ir paryškinantis užpakaliuką. Jei jis ir taip ryškus, ar jūs pati apvalesnė, rinkitės modelį, kuris išplatėja kuo žemiau ir uždengia avalynę. Ir apskritai tokie džinsai turi būti kuo ilgesni, kad galėtumėte juos dėvėti su aukštesniu kulnu – tai ypač elegantiškas variantas. Prie šio modelio tiks prigludęs viršus (marškinėliai, į džinsus sukišti marškiniai), kad būtų išlaikytos proporcijos ir neperkrautas siluetas. 

Boyfriendo džinsai 

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Dar viena priežastis, kodėl mums reikalingas mylimasis – kad galėtume iš jo atimti džinsus! Jie jums per dideli? Nuostabu – šito ir ieškojome. Įverkite į tokias kelnes platų diržą (žinome, kad tokį sunku rasti, bet apsidairykite vyriškų drabužių skyriuose!) – jis pabrėš (arba sukurs) plonytę taliją. Aksesuarai: marškinėliai, balti marškinėliai ir ... aukštakulniai, kokius jūs nešiojate, balerinos arba net vyriško tipo batai. Nepamirškite atraityti džinsų! Ne, jūs neatrodysite it maišas. Atvirkščiai, „vyriški“ džinsai pridengs vieną kitą nereikalingą kilogramą ar centimetrą. Jei tinkamų matmenų vyro, kurio spintą galima apiplėšti, aplinkui nematyti, tiesiog nusipirkite naujus džinsus tik sau.

Balti džinsai 

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Pirmas į galvą ateinantis derinys – balti džinsai ir jūrininko palaidinė. Jis idealus vasarai, labai klasikinis ir... šiek tiek pabodęs. Balti džinsai puikiai atrodys žiemą – su pilku kašmyriniu megztiniu, tunika, dekoruota etniniais motyvais, jei tokius mėgstate, mokasinais (idealus variantas – „Ugg“ ar panašūs žieminiai mokasinai su kailiu). Jei dvejojate, ar jie jums tiks, žiūrėkite, kad modelis turėtų ne daugiau kaip 2 proc. elastano. Pirmenybė – boyfriend ar platėjantiems į apačią modeliams, – jie kelia mažiau reikalavimų figūrai nei aptempti ar siaurėjantys. Blizgantys viršus lengvai pavers baltus (ar su lengvu atspalviu) džinsus puošnesniu deriniu. 

Nestandartiniai džinsai

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Raudoni, rožiniai, dryžuoti, su spaudėmis, siuvinėti, puošti kutais, plėšyti, kapyti ar dekoruoti kokius nors kitu būdu... Jeigu jau tokie atsirado jūsų garderobe, vadinasi, jie jums buvo reikalingi! Tai ir nešiokite į sveikatą – su itin paprasta viršutine dalimi: lygiais marškinėliais be jokių piešinių, paprastu vienspalviu megztiniu ar baltais marškiniais.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
15min.lt

Temos:

Džinsai Mada Mada

Naujausi straipsniai