„Džimba“ ir I.Zasimauskaitė pristato klipą „Mano Lietuva“: nusifilmavo ir Macijauskų sūnus Tauras

„Džimba“ ir Ieva Zasimauskaitė pristato dainą bei vaizdo klipą „Mano Lietuva“
Šaltinis: Žmonės
AA

Vasarai skaičiuojant paskutinias dienas, vaikų muzikos studija „Džimba“ kartu su atlikėja Ieva Zasimauskaitė įrašė bendrą dainą apie Lietuvą ir nufilmavo vaizdo klipą.

„Nors filmavimo darbai užtruko dvi dienas, kurios pasitaikė itin šiltos, pats procesas buvo labai smagus ir džiaugsmingas. Tarsi basomis kojomis per minkštą žolę“ – kalbėjo vaizdo klipo režisierius, žinomas aktorius ir pedagogas Vytautas Kontrimas.

„Svarbiausias iššūkis buvo surasti kuo daugiau skirtingų vaizdinių, kurie asocijuotųsi su Lietuva. Ir man pačiam buvo įdomu užduoti klausimą – kas tau yra Lietuva? Jeigu ne politika, jeigu ne darbai ir ne buitis.. Kas man ir kitiems yra mūsų kvapas, spalvos, būsena.. Kai pirmą kartą išgirdau šią dainą, užplūdo jausmas, kad reikia nebijoti ir neslėpti tų jausmų, kuriuos jaučiame savo šaliai, savo vaikystei, savo šaknims“, – sakė Vytautas.

„Džimba“ ir Ieva Zasimauskaitė pristato dainą bei vaizdo klipą „Mano Lietuva“

„Aš noriu kiekvieną dieną būti tokia atvira, tokia nuoširdi, tokia viską pastebinti ir mylinti. Nebijoti verkti, nebijoti pavargti, nebijoti suklysti, nugriūti, stotis, vėl juoktis, vėl bėgti, vėl griūti ir nesvarbu kas ką pasakys, nes tai tiesiog TIKRA! Juk kiekvienas mes turim tą jausmą, taip? Norėti nebijoti ir norėti eiti taip lyg gyventum tik šiandien. Kiek vaikai moko...Man atrodo jie yra geriausi mokytojai, tik reikia nusileisti ant žemės ir įsiklausyti “, – įspūdžiais po filmavimo dalinosi Ieva Zasimauskaitė. Kartu su atlikėja dainos solo partijas atliko Džimbos mergaitės Tėja ir Martyna.

„Džimba“ ir Ieva Zasimauskaitė pristato dainą bei vaizdo klipą „Mano Lietuva“
„Džimba“ ir Ieva Zasimauskaitė pristato dainą bei vaizdo klipą „Mano Lietuva“

Kūrinio „Mano Lietuva“ autorius Andrius Borisevičius pasakojo, kad pačią idėją sugalvojo jo žmona Agnė, Džimbos vadovė. „Jinai ir subūrė visą komandą, viską sustrategavo. O kuriant pačią dainą man labai norėj

osi pasižiūrėti į gimtinės sampratą kiek kitokiu kampu, be didelės pompastikos, paprastai. Tiesiog pamąstyti apie tai, kas visada yra tikra – pirmieji vaiko žingsniai, motinos meilė, duonos kvapas ir gimtas kraštas, kuriame tu niekada nebūsi svetimas, nes tai yra tavo žemė“, – sakė Andrius.

Beje, visai neplanuotai į vaizdo klipą pateko „Džimbos“ mokytojos Viktorijos Macijauskienės jauniausioji atžala Tauras.

Skaitykite daugiau