Džiazuojantį Kauną paliekantis meras Visvaldas Matijošaitis tikisi, kad miestiečiai jo nesugriaus

Visvaldas Matijošaitis ir Audra Jučienė
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Balandžio 21 – 30 dienomis jau 27-ąjį kartą vyksta „Kaunas Jazz 2017“ festivalis. Sekmadienį didžiulio renginio atidarymo metu Kauno meras Visvaldas Matijošaitis perdavė miesto raktą ir palinkėjo visiems svečiams gero laiko. Pats jis kuriam laikui išvyksta atostogų į Briuselį.

Oficialiame „Kaunas Jazz 2017“ puslapyje teigiama, kad 2006 m. ir 2008 m. metais festivalio scenoje spindėjusi dainininkė D. Reeves surengė vienus šilčiausių ir įsimintiniausių koncertų per visą „Kaunas Jazz“ istoriją, todėl galimybės vėl pasikviesti ją į Lietuvą buvo laukta ne vienus metus. Jos koncertas neabejotinai yra išskirtinė galimybė ir dovana geros muzikos mylėtojams.

Jonas Jučas ir Visvaldas Matijošaitis

Būtent ši atlikėja kitą sekmadienį, Kauno „Žalgirio“ arenoje, surengs baigiamąjį koncertą. Koncerte, kuris bus skirtas Tarptautinei UNESCO džiazo dienai, penkių prestižinių „Grammy“ apdovanojimų laimėtoja atliks kūrinius iš naujausio savo albumo „Beautiful Life“, o taip pat – geriausias dainas iš per keturis karjeros dešimtmečius sukaupto repertuaro.

Gilių tradicijų ir kokybiškos muzikos festivalis ir šiais metais pasiūlys eilę renginių, kurie patenkins tiek džiazo gurmanų, tiek džiazo mėgėjų poreikius.

Visą „Kaunas Jazz 2017“ programą galite rasti ČIA.

Festivalio „Kaunas JAZZ 2017“ pradžios iškilmės (20 nuotr.)
+14

Skaitykite daugiau