Džiazo virtuozas D.Pulauskas 60-ąjį jubiliejų paminėjo scenoje: surengė nepamirštamą pasirodymą

Dainiaus Pulausko jubiliejnis koncertas / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-09-14 16:45
Savaitės pradžioje vienas ryškiausių šalies džiazo kūrėjų Dainius Pulauskas paminėjo savo 60-metį ir „Dainius Pulauskas Group“ (DPG) 25-metį. Maestro surengė nepamirštamą pasirodymą, kuriame skambėjo žinomi kūriniai.

Pirmadienį rusų dramos teatre maestro Dainius Pulauskas minėdamas net dvi progas surengė nepamirštamą pasirodymą. Džiazo virtuozas muzikavo fortepijonu ir sintezatoriais, pasirodė solo, duete, trio ir su savo didžiaisiais ansambliais – akustiniu kvintetu ir „Dainius Pulauskas Group“ nariais.

D.Pulausko muzika įamžinta jau 19 autorinių albumų, dviejuose autoriniuose DVD ir 9 džiazo rinkiniuose. Jis savo nuoširdžia, emocinga kūryba pelnė vieno įdomiausių Europos „fusion“ džiazo kompozitorių reputaciją ir ne kartą atstovavo šalies džiazui europiniuose projektuose, o DPG netgi tapo Lietuvos kultūros ambasadoriumi svarbiuose valstybiniuose renginiuose.

Dainiaus Pulausko jubiliejnis koncertas / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Dainiaus Pulausko jubiliejnis koncertas / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Dainius Pulauskas yra susirinkęs ir visus svarbiausius šalies džiazo apdovanojimus, pernai jo kūryba įvertinta Vyriausybės kultūros ir meno premija. Menininkas išbandė save įvairiausiuose džiazo žanruose, o taip pat chorinės, teatro ir kino muzikos kūryboje, tapo net Kompozitorių sąjungos nariu, bet nesiliauja ieškoti vis naujų saviraiškos nišų.

Regis, apdovanojimais ir gera muzika vaisingi 25-eri „Dainius Pulauskas Group“ karjeros metai, bei garbus jubiliejus paminėti išties įspūdingai.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai