„Džiaugsmo arką“ Vilniuje atidengę aktoriai: „Tikime, ji pagydys nelaimingus“

Mantas Vaitiekūnas / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-08 14:28
Likus lygiai savaitei iki pirmojo tarptautinio komedijų festivalio „Vilnius Comedy Fest“ pradžios, ketvirtadienį aktoriai ir humoristai Vilniaus V.Kudirkos aikštėje iškilmingai atidengė „Džiaugsmo arką“, kurią konstravo ir savo juokais „šventino“ patys.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

„Mes norime patį niūriausią ir sudėtingiausią metų mėnesį – sausį – paversti džiaugsmo mėnesiu. Šiandien atidengėme kinetinę arką, kuri, tikime, pagydys nelaimingus“, – sakė vienas iš „Vilnius Comedy Fest“ organizatorių aktorius Audrius Bružas.

Žmonės buvo raginami praeiti pro energetiškai itin stiprią arką. Tie, kuriems nepadėjo „Džiaugsmo arka“ – laimėjo kvietimus į festivalį, kiti – tiesiog tapo laimingesni.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

„Svarbiausia yra nusiteikimas, tada viskas – įmanoma. Tokia ta žmogaus psichologija“, – vėliau sakė A.Bružas.

Didingą ir ypatingą arką atidengė linksmiausi žmonės Baltijos šalyse: Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas, Balys Latėnas, Mantas Vaitiekūnas, Rokas iš „Jama&W“.

„Vilnius Comedy Fest“ žada daug juoko

Sausio 16 d. Teatro arenoje pasirodys sensacingas, nenuspėjamas ir greitas britų stand up komedijos žanro žvaigždė – Beardyman. Britiško humoro valandos dozę papildys lietuvių freestyle karaliai „Jama&W“.

Sausio 17 d. prie kultinio amerikiečių komiko Godfrey prisijungia kitas kultinis komikas – Olegas Surajevas, žinomas iš laidos „Akcentas“ ir serialo „Serialas“. Sunku nuspėti, kas tądien dėsis Godfrey ir Olego galvose, tačiau jie visada turi ką atsakyti, o juo labiau prajuokinti minias.

Nori būti nevykėlis... neateik į festivalį.

„Olegas yra ikona. Jis yra bebaimis, drąsus ir nenuspėjamas“, – sako A. Bružas.

Festivalį sausio 15 d. atidarys pilnas sales visus metus renkantis vienintelis improvizacijos teatras Lietuvoje – „Kitas Kampas“. 

Festivalį sausio 18 d. uždarys klounada visai šeimai „Aga Boom“, kuri iš Niujorko į Vilnių atskrenda lėktuvu iš Niujorko ir netgi su savo lagaminais.

„Nori būti nevykėlis... neateik į festivalį“, – skelbia organizatoriai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai