Plaukikas Michaelis Phelpsas sulaukė antro sūnaus

Michaelis Phelpsas - jo gyvenimo akimirkos / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-14 15:42
Pačiame Pjongčango olimpiados įkarštyje Pietų Korėjoje kai kuriuos net ir nedalyvaujančius sportininkus džiugino ne tik pasiekimai. 23 kartus olimpiniais laurais puošęsis amerikiečių plaukikas Michaelis Phelpsas (32) su žmona Nicole Johnson susilaukė antros atžalos.

Sūnus pasaulį išvydo pirmadienį, vasario 12 d. Džiaugsmu sportininkas pasidalijo socialinėje paskyroje.

„Nuostabus momentas. Į šį pasaulį atėjo sveikas berniukas, jo mama – taip pat sveika. Jaučiuosi laimingiausias žmogus pasaulyje. Mūsų šeima padidėjo – esame keturiese (su šunimis – šešiese)! Tai neįtikėtina", – rašė "Instagram" paskyroje Michaelis.

Jo žmona pridūrė: „Mūsų šeima vakar padidėjo. Sutikite – Beckettas Richardas Phelpsas. Aš apsupta mūsų berniukų ir esu labai laiminga".

Michaelis ir Nicole susipažino 2007 metais „ESPY Awards" sporto apdovanojimų metu – mergina atliko praktiką televizijos kanale ESPN, o plaukikas jau buvo garsus. Jiedu keletą kartų skyrėsi ir vėl taikėsi. Paskutinį kartą jiedu išsiskyrė 2011 metais, tačiau liko draugais. Bet po trejų metų romanas atsinaujino, 2015 m. pradžioje jiedu susižadėjo.

2016 m. gegužės 5 d. Nicole pagimdė sūnų Boomerį. Michaelis Phelpsas ir Nicole Johnson susituokė 2016 m. prieš Rio de Žaneiro olimpines žaidynes.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai