Slaptas Džeimso Bondo merginos Ievos Stasiulevičiūtės ginklas – lūpdažis

Ieva Stasiulevičiūtė / FotoPro nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-01 13:43
Šį šeštadienį vyksiančioje „Mados infekcijos“ modelių atrankoje dizaineriai ne tik atsirinks jų kolekcijas pristatysiančius modelius, bet bus pristatytas ir tradicija tapęs, specialiai festivaliui sukurtas pavasariškas makiažas. Šiemet jis bus kuriamas naujajai Džeimso Bondo merginai – televizijos ir radijo laidų vedėjai Ievai Stasiulevičiūtei.

Šių metų tarptautiniame festivalyje „Mados infekcija“ dominuoja slaptojo agento Džeimso Bondo tematika. Šio herojaus porininkė pasirinkta neatsitiktinai – ja tapusi televizijos ir radijo laidų vedėja Ieva Stasiulevičiūtė sugeba meistriškai keisti įvaizdžius, yra šiuolaikiška, reikli, besirūpinanti savo išvaizda, o kosmetinėje turinti „slaptą ginklą“, gelbstintį kiekvienoje situacijoje –  raudoną lūpdažį. 

FotoPro nuotr.
FotoPro nuotr.

I.Stasiulevičiūtė neslepia, kad kaip ir kiekviena moteris jaučia silpnybę grožiui ir madai, tad makiažo gudrybės jai puikiai pažįstamos. Kaip ir kiekviena Džeimso Bondo mergina, taip ir I.Stasiulevičiūtė turi nepamainomus, nepriekaištingo grožio ingredientus – tai saikas, švara ir... raudoni lūpų dažai. 

„Visai nesvarbu, dalyvauju laidos filmavime, ar bėgu į parduotuvę, veidas turi būti skaistus, šviežias. Reikia jausti, kokias veido sritis pabrėžti, tačiau jų neperkrauti – aš dažniausiai pasirenku lūpas arba akis. Po atostogų, rodosi, užtenka pasitepti veido kremu ir jau atrodai švytinti, o po ilgų darbo valandų, nesvarbu, avi aukštakulnius ar „Converse“ batelius, nuotaiką pakelia ir veidą pagyvina raudoni lūpų dažai. Jie mane gelbėja kiekvienoje situacijoje“, – apie grožio subtilybes pasakoja I.Stasiulevičiūtė. 

FotoPro nuotr.
FotoPro nuotr.

Naujajai Džeimso Bondo merginai įvaizdį, atspindintį naujausias šio pavasario makiažo tendencijas, kurs kosmetikos kompanijos „Avon“ makiažo meistrai.

Modelių atranka „Infekcijos kastingas“ vyks kovo 5 d., šeštadienį, 12 val. prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ (Saltoniškių g. 9, Vilnius). Įėjimas į renginį nemokamas. 

Priminsime, jog praėjusiais metais „Mados infekcijos“ makiažo veidu buvo tapusi aktorė Toma Vaškevičiūtė – jai buvo sukurtas švelnus dūminis makiažas, kuriam naudota pastelinė šešėlių paletė.

FotoPro nuotr.
FotoPro nuotr.
Elaima.lt

Naujausi straipsniai