Džeimso Bondo laikrodis iš filmo „Gyvenk ir leisk mirti“ parduotas aukcione už 335 tūkst. eurų

„Rolex“ laikrodis, kurį Rogeris Moore'as dėvėjo vaidindamas Džeimsą Bondą filme „Gyvenk ir leisk mirti“ / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-09 15:18
Prabangus laikrodis „Rolex“, kurį aktorius Rogeris Moore'as dėvėjo vaidindamas britų superagentą Džeimsą Bondą filme „Gyvenk ir leisk mirti“ („Live and Let Die“), buvo parduotas Ženevoje įvykusiame aukcione už 365 tūkst. Šveicarijos frankų (335 tūkst. eurų), pirmadienį pranešė aukcionų namai „Philipps“.

Ši kaina smarkiai viršijo prognozes, kad 1972 metais pagamintas laikrodis nerūdijančio plieno korpusu bus parduotas už 150–250 tūkst. Šveicarijos frankų.

Laimėjusio pirkėjo vardas nebuvo atskleistas.

Filme vaizduojama, kaip šis laikrodis sukuria magnetinį lauką, nukreipiantį kulkas, iššautas į Britanijos žvalgybos tarnybos MI6 agentą. Kitoje scenoje Bondas panaudoja tą magnetą, kad nurengtų moterį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Už Johno Lennono gitarą aukcione paklota 2,4 mln. dolerių

Trečiadienį Ženevoje vyksiančiame „Sotheby's“ aukcione bus parduoti du daiktai, susiję su kitu aktoriumi, vaidinusiu agentą 007.

Škotas aktorius Seanas Connery parduoda 15,4 karato rausvos ir oranžinės spalvos deimantą, už kurį gali būti sumokėta per 2 mln. dolerių, taip pat žiedą su briliantais, kurių bendras svoris – 5,18 karato, įvertintą maždaug 250 tūkst. dolerių.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai