„Dydžio revoliucijos“ nugalėtoja V.Jonikytė-Bacevičė – ligoninėje: atlikta antra operacija

Vitalija Jonikytė-Bacevičė / Asmeninio albumo ir „E.B fotografija“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-01-24 15:03
Plius dydžio modelis, TV projekto „Dydžio revoliucija“ nugalėtoja Vitalija Jonikytė-Bacevičė metus pradėjo ne itin linksma gaida – moteriai atlikta kaklo slankstelių operacija. Portalui Žmonės.lt Vitalija pasakoja, kad tai – jau antra jos operacija: pirmą kartą kaklas operuotas praėjusių metų sausį, o šiemet medikų pagalbos prireikė ir vėl.

Plius dydžio modelis ir TV projektų dalyvė Vitalija Jonikytė-Bacevičė prieš metus kentėjo didelius nugaros ir kaklo skausmus – jai buvo išsivysčiusi kaklo slankstelių išvarža. Rimtas sveikatos sutrikimas privertė priimti svarbų sprendimą – operuotis.

„Išvarža gali sukelti įvairių sunkių pasekmių, tokių kaip neįgalumas, kuris, beje, yra gana dažnas. Norėdama to išvengti, ryžausi operacijai“, – portalui Žmonės.lt pasakoja V.Jonikytė-Bacevičė.

Nors po to Vitalija mėnesį praleido sanatorijoje ir reabilitavosi, 2021-ųjų sausį atliktos operacijos neužteko – šiemet ji vėl turėjo kreiptis į gydytojus.

„Kartais būna, kad pacientams po kaklo slankstelių operacijos atsiranda slankstelių nestabilumas. Aš, deja, buvau viena iš tų žmonių“, – sako plius dydžio modelis.

Vitalijai buvo atlikta dar viena operacija, kurios metu stengtasi nestabilius kaklo slankstelius sutvirtinti.

Moteris labai tikisi, kad medikų pagalbos jai daugiau nebeprireiks. Bent mėnesį ji turės nešioti kaklo įtvarą, o po to seks reabilitacija, kurios pagrindas – mankštos ir masažai.

Vitalija Jonikytė-Bacevičė / Asmeninio albumo nuotr.
Vitalija Jonikytė-Bacevičė / Asmeninio albumo nuotr.

Savo patirtimi V.Jonikytė-Bacevičė plačiau pasidalijo socialiniuose tinkluose.

„Tikrai ne pats gražiausias mano selfis, bet taip jau išėjo, jog antra kaklo slankstelių operacija buvo neišvengiama. Tarsi savotiška „tradicija“ kasmet sausio mėnesį operuotis. Labai labai tikiuosi, jog ši operacija paskutinė ir tokių „tradicijų“ tęsti nebereikės. O mano nugaros ir kaklo skausmai liks praeityje.

P.S. neurochirurgo teigimu operacija vyko labai sklandžiai ir pavyko gerai. Nebuvo jokių komplikacijų. Žinoma, jaučiu pooperacinį skausmą ir mano „mylimas“ kaklo įtvaras gyvens su manimi dar gerą mėnesį... O naujo rando nebus, nes pjūvis atliktas per senąjį.

P.P.S slaugės ir kitas personalas labai malonūs ir paslaugūs. O maistas, (nors visko esu girdėjusi) čia yra tikrai tikrai skanus“, – savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje rašė ji.

Tikrai ne pats gražiausias mano selfis, bet taip jau išėjo, jog antra kaklo slankstelių operacija buvo neišvengiama.😔...

Posted by Vitalija Jonikytė on 2022 m. sausio 22 d., šeštadienis

Žmonės.lt primena, kad jurbarkietė Vitalija Jonikytė televizijos žiūrovams žinoma iš 2018-aisiais laimėto TV projekte „Dydžio revoliucija“. Vėliau ji tapo realybės šou „Sala“ vedėja.

Praėjusių metų lapkritį V.Jonikytė išgyveno bene didžiausią savo, kaip plius dydžio modelio, pasiekimą – lapkričio 17–19 dienomis vykusiame tarptautiniame „Miss&Mrs. top Of the World Plus Size 2021“ grožio konkurse moteris iškovojo tris titulus. Šie pasiekimai tiek jai asmeniškai, tiek, tiki, ir Lietuvai, reikšmingi, mat tokiame konkurse lietuvė moteris iki šiol nebuvo dalyvavusi.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai

Slaugos namai Trakuose / Įstaigos nuotr.

Reklama