Dwayne'as Johnsonas sportuodamas šlapinasi į vandens buteliuką: atskleidė to priežastį

Dwayne'as Johnsonas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: 15min
Publikuota: 2021-11-27 17:55
Po metams bėgant sklidusių kalbų apie Dwayne'o Johnsono-„Uolos“ sporto įpročius, aktorius patvirtino, kad kartais jam tenka šlapintis į butelį, ir paaiškino, kodėl gamtiniams reikalams nesirenka daug kam įprastos vietos – tualeto.

Pirmą sykį apie savo keistą įprotį treniruočių metu šlapintis į butelį aktorius Dwayne'as Johnsonas-„Uola“, filmo „Džiumandži“ žvaigždė pasipasakojo dar 2017-aisiais, tačiau plačiau į kalbas nesileido iki neseniai įvykusio interviu su „Esquire“.

„Taip, aš šlapinuosi į vandens butelius, bet leiskite man nušviesti to kontekstą, – sakė 49-erių veiksmo filmų žvaigždė. – Tiesą pasakius, tai ne vandens buteliai, kuriuos taip panaudojęs vėl išplaučiau ir naudočiau. Tokių butelių daugiau nei kartą nenaudoju.“

Dwayne'as Johnsonas filme „Greiti ir įsiutę 7“ / Kadras iš filmo
Dwayne'as Johnsonas filme „Greiti ir įsiutę 7“ / Kadras iš filmo

Nors geriamųjų indų naudojimas šlapinimuisi galėtų nuskambėti niekšiškai, D.Johnsonas paaiškina: „Paprastai sporto salės, kuriose lankausi, neturi tualetų.“ Taigi, jeigu aktorius norėtų nusišlapinti, jam tektų nutraukti treniruotę, išeiti, o vėliau – vėl grįžti, rašoma „NY post“.

Žvaigždė taip pat pridūrė turintis šlapintis gana dažnai, nes per dieną mėgsta išgerti nemažai vandens.

Dwayne'as Johnsonas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Dwayne'as Johnsonas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Kitoje interviu dalyje D.Johnsonas sureagavo į gandus, kad jo soc. tinkluose rodomi legendiniai patiekalai, kuriais žvaigždė nuklysta nuo griežtos dietos, esą yra tik šou dalis.

„Tikrai yra dienų, kai pabėgu nuo dietos, tai nėra tik instagramo realybė, – paaiškina aktorius. – Suteikiu naują reikšmę sąvokai rajumas. Savaitės bėgyje tikrai laikausi sporto disciplinos, bet, kalbant apie mitybą, kai ateina sekmadienis, man ateina metas eiti į miestą.“

Žvaigždė visada buvo išprotėjęs dėl fitneso, tačiau šiais metais savo pratimų režimą sustiprino dar labiau tam, kad pasiruoštų superherojaus vaidmeniui 2022-aisiais pasirodysiančiame filme „Juodasis Adomas“ (Angl. „Black Adam“).

Naujausi straipsniai