Dwayne'as Johnsonas prabilo apie dešimtmečius trukusią kovą su depresija

Dwayne'as Johnsonas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-02 21:04
Holivudo aktorius Dwayne'as Johnsonas, geriau žinomas slapyvardžiu Uola, prisipažino dešimtmečius sirgęs depresija. Sunkią ligą iki šiol jis kruopščiai slėpė nuo visuomenės.

45-erių veiksmo filmų superžvaigždė pirmą kartą prabilo apie psichologines problemas. Pirmieji depresijos požymiai vyrui pasireiškė, kai jam buvo vos 15 metų. Didysis sukrėtimas Dwayne'o gyvenime – nepavykusi jo motinos Atos savižudybė. Tuomet paauglys savo akimis regėjo mamos bandymą pasitraukti iš gyvenimo.

„Ji išlipo iš savo automobilio Nešvilyje ir pasuko tiesiai į atlekiančias mašinas. Didžiuliai visureigiai ir automobiliai traukėsi iš kelio. Čiupau ją ir partempiau atgal į šalikelę“, – prisiminė D.Johnsonas. Jis pasakojo, kad motina buvo tokios būsenos, jog kitą dieną nė neprisiminė bandžiusi nusižudyti.

„Blogiausia buvo, kai pasiekiau tą lygį, kai nebenorėjau nieko daryti, nebenorėjau niekur eiti. Aš nuolat pravirkdavau,“ – atviravo aktorius.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Dwaynas pasakojo, jog šie išgyvenimai privertė jį kitaip žvelgti į žmones, esančius aplink. Tiek jis, tiek jo motina vėliau stengėsi padėti tiems, kuriems tuo metu labai negera. „Norėjome priminti jiems, kad jie yra ne vieni“, – sakė D.Johnsonas.

Buvęs imtynininkas, šiandien vienas geriausiai apmokamų Holivudo aktorių pasakojo, jog pats susisiekė su televizijos laidų vedėja Davina McCall, kai išgirdo, kad ši skiriasi.

„Davina turi labai daug pozityvumo – ji gražiai atsiliepia apie kitus, o tai rodo, kad jai netrūksta pasitikėjimo savimi. Šiuo metu ji išgyvena sudėtingą laikotarpį. Aš jai galiu patarti tik tiek: nepasiduok.

Aš buvau ten, buvau juodoje duobėje. Jei yra kažkas, ko jai dabar reikia – tai išsikalbėjimas, nes niekas neturėtų kęsti skausmo tyloje“, – sakė Dwayne'as.

Apie depresiją aktorius prabilo išgyvendamas vieną gražiausių gyvenimo laikotarpių. Šiuo metu jis su širdies drauge Lauren Hashian laukia antro vaikelio gimimo. Nuo 2006 metų kartu esanti pora jau augina dvejų metų dukrytę Jasmine.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
Emocinė pagalba: kur kreiptis
Emocinė pagalba vaikams
„Vaikų linija“
Kasdien (11-23 val.):
Tel.: 116 111
www.vaikulinija.lt
Emocinė pagalba jaunimui
„Jaunimo linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 28 888
www.jaunimolinija.lt
Emocinė pagalba suaugusiems
„Vilties linija“
Visą parą:
Tel.: 116 123
www.viltieslinija.lt
Emocinė pagalba moterims
„Pagalbos moterims linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 66 366
www.moters-pagalba.lt
Emocinė pagalba rusakalbiams
„Linija Doverija“
Darbo dienomis (16-20 val.):
Tel.: 8 800 77 277
Krizių įveikimo centras
Antakalnio g. 97, Vilnius
www.krizesiveikimas.lt
krizesiveikimas
Psichologinė pagalba emigrantams
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai