Dwayne'as Johnsonas įsitikinęs – „Džiunglių kruize“ Emily Blunt yra moteriška Indianos Džounso versija

Dwayne'as Johnsonas ir Emily Blunt / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-07-23 21:15
Aktorius Dwayne'as Johnsonas džiūgauja dėl kolegės aktorės Emily Blunt pasirodymo netrukus kinus pasieksiančiame fantastiniame nuotykių filme visai šeimai „Džiunglių kruizas“ (angl. „Jungle Cruise“).

Neseniai 49-erių metų D.Johnsonas duodamas interviu apie būsimąjį filmą pasakė, kad jis nuo pat pradžių žinojo, jog filmavimo aikštelėje šalia savęs nori matyti būtent Emily Blunt.

„Ji labai talentinga. Ji universali ir mes tapome puikiais draugais, – paaiškino Dwayne'as Johnsonas. – Aš myliu ją. Aš myliu jos šeimą... Johną Krasinski ir jų vaikus. Mes visi tapome viena didele ohana, kaip mes mėgstame sakyti salose.“

Kino studijos „Disney“ nuotykių filme „Džiunglių kruizas“ aktorė Emily Blunt vaidina mokslininkę Lilę Hoton, kuri nusamdo kapitoną Frenką Vulfą (akt. D.Johnson), kad jis padėtų jai surasti stebuklingą medį.

„Negaliu sulaukti, kol visi ją pamatys šiame filme, nes ji tikrai yra moteriškoji versija – ir sakau iš visos širdies – bet ji tikrai yra moteriškoji Indianos Džounso versija, – apie kolegę E.Blunt tęsė D.Johnsonas. – Aš labai didžiuojuosi ja ir tuo, kaip šiame filme ji spardo blogiukams užpakalius.“

Kadras iš filmo „Džiunglių kruizas“
Kadras iš filmo „Džiunglių kruizas“

Ir šis jausmas, panašu, yra abipusis. Veiksmo filmą pristatančiame vaizdo klipe Emily Blunt taip pat užsimena apie naują draugystę, kurią ji užmezgė su Dwayne'u Johnsonu.

„Dwayne'as Johnsonas tapo milžiniškiausiu mano bičiuliu“, – sakė E.Blunt, o D.Johnsonas pritarė aktorei sakydamas: „Nėra nieko, ko ji negalėtų padaryti.“

Kadras iš filmo „Džiunglių kruizas“
Kadras iš filmo „Džiunglių kruizas“

Dar gegužės mėnesį Dwayne'as Johnsonas patvirtino, kad filmas „Džiunglių kruizas“,kuris dėl COVID-19 pandemijos buvo atidėtas net visiems metus, pasirodys kino teatruose jau liepą.

„Prisijunkite prie manęs ir Emily Blunt – moteriškos Indianos Džounso versijos – tikrame gyvenimo nuotykyje, kai mūsų „Džiunglių kruizas“ liepos 30 d. pasieks visus kino teatrus.“ – tuomet rašė D.Johnsonas.

Fantastinis nuotykių filmas visai šeimai „Džiunglių kruizas“ Lietuvos kinuose nuo liepos 30 d.

Filmo anonsas:

Naujausi straipsniai