Dwayenas Johnsonas viešai pasidalijo kalba, kuria pagerbė mirusį tėvą

Dwaynenas Johnsonas/ Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-09 11:45
Penktadienį asmeninėje „Instagram“ paskyroje Dwayenas Johnsonas (47) pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame sakė jaudinančią kalbą, skirta savo tėvui Rokiui Johnsonui, kuris praėjusį mėnesį mirė nuo širdies smūgio sulaukęs 75 metų.

Laidotuvių metu užlipęs ant pakylos Johnsonas buvo itin susijaudinęs ir, prieš pradedant kalbėti, akimirką tylėjo bei bandė susikaupti. Galiausiai jis prabilo: „Norėčiau turėti dar vieną galimybę“, – pradėjo aktorius. „Norėčiau turėti dar vieną galimybę atsisveikinti. Pasakyti, kad jį myliu ir padėkoti, tačiau šiuo metu jaučiu, kad jis žiūri. Jis klauso. “

„Tą dieną buvau pakeliui į darbą“, – aiškino Dwayenas, pradėdamas papasakoti istoriją, kai paskambino jo žmona Lauren ir pasakė jam, kad „kažkas vyksta su tavo tėčiu“.

„Lauren buvo su mūsų kūdikiais bei mano mama ir sakė: „Žinai, aš tikrai negaliu kalbėti. Manau, kad turėtum paskambinti Corai“, – tęsė Johnsonas, sakydamas, kad žinią apie savo tėvą sužinojo pakeliui į darbą.

Rokis Johnsonas / Vida Press nuotr.
Rokis Johnsonas / Vida Press nuotr.

„Jūs žinote, būna tokių akimirkų, kai bandote viską „išstumti“ iš savęs ir apsimesti, kad tai tik sapnas. Tačiau ne, tai realybė, mano tėčio nebėra.“

Po šių žodžių D. Johnsonas prisiminė savo tėtį kaip „imtynininkų“ pavyzdį imtynininkų bendruomenėje ir prakalbo apie jį su didžiuliu pasididžiavimu.

Rokis Johnsonas imtynių sportu ​​pradėjo užsiiminėti būdamas 16 metų. Jo imtynių karjera baigėsi 1991 metais, tačiau jis ir toliau treniravo savo sūnų, kad šis taptų imtynininku.

Dwayneas Johnsonas su tėvu Rokiu Johnsonu / Vida Press nuotr.
Dwayneas Johnsonas su tėvu Rokiu Johnsonu / Vida Press nuotr.

„Kai galvoji apie mano tėčio vardą, galvoji apie sunkų darbą. Sunkus darbas ir drausmė - tai dalykai, kurie yra tarsi mano tėčio vardo sinonimai“, - tęsė Johnsonas.

„Tėti, tu gyvenai visavertį ir prasmingą gyvenimą. Auginai mane griežta ir sudėtinga meile, tačiau, aš, būdamas tėvu ir vyru, išmokau šią meilę tobulinti, augindamas savo vaikus. Tu taip pat buvai nuoširdžiai visų mylimas ir tai priverčia mano širdį „šypsotis“. Aš tave myliu ir dabar turiu angelą, kurį galiu kviesti vardu. Tikiu, kad pasimatysime dar kartą. Tavo sūnus“, - šiais žodžiais savo jaudinančią kalbą pabaigė aktorius Dwayneas Johnsonas.

Dwayenas atskleidė, kad neturėjo progos tinkamai atsisveikinti su savo tėčiu, kuris mirė labai greitai, todėl, kai atėjo laikas parašyti kalbą savo mirusiam tėvui, aktorius nežinojo, nuo ko pradėti.

Naujausi straipsniai