Dvynukų tėvu tapęs Deivydas Zvonkus: „Baigėsi paauglystė ir pagaliau pajaučiau gyvenimo pilnatvę“

Deivydas Zvonkus / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Karolis Banevičius
Publikuota: 2016-12-06 21:04
Gruodžio 1-ąją dvynukų tėvu tapęs kompozitorius Deivydas Zvonkus (39) iš aplinkinių vis dar sulaukia šiltų sveikinimų ir gyvena ypač džiugiomis nuotaikomis, kad mažieji Kornelija ir Donatas papildė jųdviejų su Katažina (36) šeimą.

15min D.Zvonkus teigė, kad apie tėvystę kol kas kalbėti – ypač sunku, nes dar nenuslūgo visos emocijos.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Jausmas yra žodžiais nesusakomas ir viršijantis mano verbalinius sugebėjimus“, – muzikinio projekto „Žvaigždžių duetai“ filmavime antradienį sakė jis.

D.Zvonkus pasakojo, kad jo šeimoje prasidėjo naujas ir atsakingas gyvenimo etapas. Jis neslėpė, kad vaikų su Katažina norėjo jau seniai, o kad gimė dvynukai – tikra laimė.

„Baigėsi paauglystė ir pagaliau pajaučiau gyvenimo pilnatvę. Kadangi man patinka stereo, tai du vaikai – pats tas“, – juokėsi jis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Katažina ir Deivydas Zvonkai susilaukė dvynių: gimė berniukas ir mergaitė

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Deivydas neslėpė, kad gimus vaikams bus neįmanoma išvengti ir iššūkių, tačiau jų dvynių tėvas visai nesibaimina.

Kadangi man patinka stereo, tai du vaikai – pats tas, – juokėsi Deivydas.

„Gyvenimas be iššūkių yra neįdomus, todėl džiaugiuosi, kad dabar turiu tėvo vaidmenį – atsakomybės aš tikrai nebijau ir neatsikratau. Man patinka, kai gyvenimas vystosi ir eina į priekį. Aišku, gyvenimas toks, koks buvo iki šiol, dabar nebus, bet dėl to man labai džiugu“, – sakė D.Zvonkus.

Gruodžio 1-osios rytą pasirodžiusi žinia, kad Katažina ir Deivydas Zvonkai susilaukė dvynių, kaip mat apskriejo visą Lietuvą ir, sprendžiant pagal skaitytojų susidomėjimą, tapo pačia svarbiausia tos dienos naujiena. Todėl nenuostabu, kad tėvais tapusi pora sulaukė gausybės sveikinimų – netgi daugiau nei tikėjosi.

„Aš noriu visiems padėkoti, nes nėra galimybės atrašyti visiems. Sulaukėme labai labai didelės sveikinimų lavinos, gerokai daugiau nei per vestuves. Kiekvienas šiltas žodis yra ypatingas, tačiau jų kiekis „užmušė“, – džiaugėsi Deivydas.

Galbūt Katažina ir Deivydas jau svarstė ir apie vaikų ateitį? „Matysim, kiekvienas žmogus yra asmenybė, laikui bėgant viskas paaiškės“, – teigė Deivydas.

Kornelija ir Donatas panašesni į mamą ar į tėtį? „Mūsų atveju, jie vienas į kitą panašūs“ – šmaikštavo D.Zvonkus.

Akimirkos iš antradienio „Žvaigždžių duetų“ filmavimo:

TAIP PAT SKAITYKITE: Katažina ir Deivydas Zvonkai susilaukė dvynių: gimė berniukas ir mergaitė

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai