Dvynukų sulaukusiam George'ui Clooney draugas paruošė smagią ir naudingą dovaną

George'as Clooney ir Rande Gerber su žmona Cindy Crawford / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-07 20:48
Prasidėjo sveikinimų ir dovanų lietus. Žmogaus teisių advokatė Amal Clooney (39) ir Holivudo aktorius George'as Clooney (56) tapo tėvais. Dvyniai gimė ankstyvą birželio 6 d. rytą. Viena garsiausių pasaulio porų sūnų pavadino Alexanderiu, o dukrytę - Ella.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Šeimą sveikina draugai ir gerbėjai. Artimas George‘o Clooney bičiulis Rande Gerber vaikų gimimui pasiruošė iš anksto.

Garsaus modelio Cindy Crawford vyras, pramogų pasaulio verslininkas įdėjo į savo socialinę paskyrą vaizdo įrašą – taip norėjo pademonstruoti, kaip pasiruošė dideliam savo draugo George‘o Clooney gyvenimo įvykiui.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Dovana – tai daugybė sauskelnių paketų, kuriems prireikė net vežimėlio.

„Specialus pristatymas“, – prie vaizdo įrašo smagiai brūkštelėjo Rande Gerber.

Special delivery. #HouseOfFriends

A post shared by Casamigos Tequila (@casamigos) on

Vyrai turi bendrą verslą, jie sukūrė gėrimų prekės ženklą „Casamigos“. George‘as Clooney net juokavo, kad norėtų savo vaikus pavadinti firmos vardu – Casa ir Migos. Kaip visada linksmuolio juokai jais ir lieka, nes jų įgyvendinti neleidžia Amal Clooney.

Tačiau šią idėją įgyvendino Cindy Crawford, net neabejojanti, kad paruošė ponams Clooney puikią dovaną. Ką gi, dvynukai atnešė dar daugiau džiaugsmo į saulėtą Clooney gyvenimą.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Smagiai sveikino ir kiti garsūs Clooney šeimos draugai.

„Sveiki atvykę į šį pasaulį, Ella ir Alexanderi. Sveikinu, George'ai ir Amal...ar kaip dabar jus vadinti -„Oušeno ketvetukas„, – socialinėje paskyroje rašė amerikiečių komikė Ellen Lee DeGeneres.

„Nedalinsiu jokių patarimų, nes Amal ir jos šeima – iš Libano. Mano šaknys – taip pat iš šios šalies. Žinau – tie vaikai patikimose rankose“, – rašė aktorė Salma Hayek.

Dvynukai pasaulį išvydo Londono „Westminster Hospital“ specialiai uždarytame nuo pašalinių korpuse. Gimdymas kainavo apie 10 tūkstančių eurų. Panaši suma išleista ir medikų personalui. Patys ligoninės darbuotojai gimdymą šioje įstaigoje prilygina automobilio „Rolls-Royce“ kainai.

Aptarnavimo lygis aukštas – pacientė naudojasi keliais kambariais, papuoštais meno kūriniais. Pusryčius gamina specialiai tam samdytas virtuvės šefas. Čia naujai iškepti tėvai vaišinami ir šampanu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai