Dvynukų garsiose porose – daugiau nei numanėte. Įvertinkite vaikučių panašumą

Garsių porų dvyniai
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Nėštumas – didelis džiaugsmas, kuris kartais būna netgi dvigubas. Šiemet kaip niekad daug garsių šeimų susilaukė ar šiuo metu laukiasi dvynukų. Ta proga kviečiame prisiminti žvaigždžių šeimose augančius dvynukus.

Tėvystės džiaugsmais šiuo metu gyvena viena mylimiausių Lietuvos pramogų pasaulio porų Katažina ir Deivydas Zvonkai. Gruodžio pirmąją Katažina pagimdė sūnų Donatą ir dukrą Korneliją.

Katažina Zvonkuvienė su dvynukais / Viktorijos Vaisvilaitės Skirutienės ir asmeninio albumo nuotr.

Praėjusią savaitę Katažina ir Deivydas atviravo žiniasklaidai ne tik apie džiaugsmą, užplūdusį gimus vaikams, tačiau ir tai, ką teko išgyventi dar jų laukiantis.

„Vos nepraradau vieno, o gal ir abiejų savo vaikų“, – pasakojo Katažina. Dešimtą nėštumo savaitę po įtempto koncertų grafiko dainininkei naktį teko skubiai vykti į ligoninę pajutus skausmus.

„Man grėsė persileidimas. Galėjau netekti vieno arba net abiejų savo vaikų....“ – su ašaromis akyse LNK laidai „Nuo... Iki...“ pasakojo dainininkė.

Katažina Zvonkuvienė su dvynukais / Viktorijos Vaisvilaitės Skirutienės ir asmeninio albumo nuotr.

Praėjusių metų liepos 1-ąją dvynukai gimė ir Algirdo Grūdinsko-Grūdo šeimoje. Jo žmona Justina pagimdė sūnus Pijų ir Miką.

Tuo tarpu Kastyčio Kerbedžio marti šiuo metu dar tik laukiasi dvynių.

#likeroyalfamily #gediminaszilinskasphotography #familyportrait #songailos

A photo posted by Gintare Songaile (@gintaresongaile) on

Krepšininkas Darius Songaila su žmona Gintare prieš dvejus metus susilaukė dvynių Jorio ir Herkaus.

„Pix studijos“ vadovė Eglė Žiūkaitė augina aštuonmetes dvynes Eglę ir Ievą. Kiek vyresni dvyniai auga verslininkės Erikos Santos šeimoje. Diani ir Safyrai šiuo metu 11-ka. Beje, Erika augina ne tik dvynukus, bet ir trynukus.

Katažina Zvonkuvienė su dvynukais / Viktorijos Vaisvilaitės Skirutienės ir asmeninio albumo nuotr.

Vos prieš kelias savaites popmuzikos diva Beyonce savo „Instagram“ paskyroje paskelbė, kad laukiasi dvynukų. Džiugią žinią Beyonce pranešė dalydamasi spalvingos fotosesijos nuotraukomis.

Apie nėštumą Beyonce pranešė kaip tik tada, kai pramogų pasaulyje vis garsiau ėmė skambėti kalbos, jog Holivudo aktoriaus George'o Clooney žmona žmogaus teisių advokatė Amal Clooney laukiasi dvynukų.

Prabėgus savaitei po Beyonce pareiškimo, gandai dėl Amal buvo patvirtinti. Teigiama, kad A.Clooney laukiasi berniuko ir mergaitės.

Kol visas pasaulis buvo nukreipęs akis į Beyonce ir Amal, dvynius į savo šeimą priėmė popmuzikos karalienė Madonna. Šią savaitę teismas leido dainininkei įsivaikinti Malavyje iki šiol augusias keturmetes dvynukes Stellą ir Esther.

Katažina Zvonkuvienė su dvynukais / Viktorijos Vaisvilaitės Skirutienės ir asmeninio albumo nuotr.

Šiuo metu skyrybas išgyvenanti Holivudo aktorė Angelina Jolie kovoja dėl šešių savo vaikų globos teisių. Gausiame vaikų būryje yra ir dvynukai. Knoxo Leono ir Vivienne Marcheline susilaukė prieš aštuonerius metus.

Dvynius augina ir dainininkė Celine Dion. Jos sūnums Eddy ir Nelsonui šiuo metu yra septyneri. Tuo tarpu serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ (Desperate Housewives) žvaigždė Marcia Cross augina dešimtmetes Eden ir Savannah.

Dvi identiškas dvynes augina serialo „Seksas ir miestas“ (Sex And The City) aktorė Sarah Jessica Parker. Tiesa, ji pati šių mergaičių negimdė. Marion Lorettą Elwell ir Tabithą Hodge išnešiojo pakaitinė motina.

Katažina Zvonkuvienė su dvynukais / Viktorijos Vaisvilaitės Skirutienės ir asmeninio albumo nuotr.

Pakaitinių motinų paslaugomis taip pat naudojosi aktorius Neilas Patrickas Harrisas, auginantis šešiamečius dvynius Harper ir Gideoną, dainininkas Ricky Martinas, esantis dvynių Matteo ir Valentino tėvu, bei rusų primadona Ala Pugačiova su sutuoktiniu Maksimu Galkinu.

Į septintą dešimtį įkopusi A.Pugačiova prieš daug metų buvo užsišaldžiusi savo kiaušialąstę. Kai primadona vėl panoro vaikų, ji susirado pakaitinę motiną. Liza ir Haris gimė 2013 metų rugsėjį.

Dvynukai (15 nuotr.)
+9
Skaitykite daugiau