Dvyniai – žmogus-orkestras

Dvyniai / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-21 07:00
Gegužės 21 – birželio 21 dienomis gimusiuosius globojantis Merkurijus ir Oro stichija apdovanoja begaliniu žinių troškimu ir ypatingu smalsumu. Dvyniai talpina savyje daugiau nei vieną asmenybę, kurios nuolat keičiasi pagal situaciją ir aplinkybes.

Šie žmonės – didžiausi komunikacijos ir pardavimo specialistai, jie visur turi galybę pažinčių, kurias labai greitai geba užmegzti. Jie greiti ir lengvai perprantantys situaciją, nes Merkurijus padeda greitai mąstyti ir susivokti, logišku ir satyrišku žvilgsniu bei gerai pagaląstu liežuviu įvertinti situaciją. Šie žmonės taip pat daug kalba. Daro tai greitai ir kartais šokinėja nuo vieno prie kito, tačiau minties nepaleidžia. Nebent būna pervargę. Ne šiaip silpniausia Dvynių vieta – nervai. Jei nemoka nuo visko, ką žino, moka, geba, ir kitų įtraukiančių dalykų atsiriboti ir visiškai atsitraukti, nuo didelio gyvenimo tempo jie pervargsta. Tada reikia gerokai daugiau nei kitiems pailsėti, kad „persikrautų“. Kad taip neatsitiktų, šio ženklo atstovai visada turėtų daug dėmesio skirti poilsiui, ilgiau miegoti, daugiau būti gryname ore, nes jautrūs ir jų plaučiai.

Silpniausia Dvynių vieta – nervai. Jei nemoka nuo visko, ką žino, moka, geba, ir kitų įtraukiančių dalykų atsiriboti, nuo didelio gyvenimo tempo jie pervargsta.

Dviguba prigimtis, verčianti juos tą pačią situaciją įvertinti iš dviejų perspektyvų, daro šio ženklo atstovus labai nepastovius, tad kartais jie ir patys nebesupranta sudėtingos savo jausmų prigimties. Tačiau iš tikrųjų giliai viduje siekia idealo, nori suprasti, kas tai, ir kaip jo pasiekti, nes, rodos, jiems visko niekada negana. Nors yra gabūs, talentingi, pripažįstami, jiems visada atrodo, kad gerai ten, kur jų nėra, nes labiausiai jiems stinga pastovumo ir kantrybės.

Svarbi nauda

Gyvenimą Dvyniai vertina ganėtinai paprastai ir lengvai, taip pat priiminėja ir sprendimus. O kadangi yra visada apsupti informacijos ir žmonių, remiasi tuo, ką žino, arba tais, kurie yra šalia. Todėl kartais akimirksniu pakeičia nuomonę. Šio ženklo atstovai kur kas paprasčiau nei kiti žmonės gali mažiausiomis pastangomis vienu metu daryti kelis darbus, nes bet kokia rutina ir monotonija – ne jiems. Be to, kadangi yra ganėtinai praktiški, iš bet kokios situacijos stengiasi pelnyti naudos – jei ne materialinės, tai bent gauti kokios nors informacijos, su kuo nors susipažinti ir kitokių dalykų, kurie kada nors jiems būtinai pasitarnaus. O kadangi yra pastabūs, nepraleidžia smulkmenų pro akis. Tiesa, gerai, jei tinkamai jas įvertina.

TAIP PAT SKAITYKITE: Jaučiai – Zodiako atkaklieji

Viena iš įdomiausių Dvynių savybių yra ta, kad jie sugeba visada būti teisūs. Tokį įvaizdį šie žmonės susikuria ne būdami griežtai kategoriški, bet lanksčiai prisitaikydami prie aplinkybių ir pagal jas keisdami savo nuomonę. O perkalbėti jų tikrai nepavyks, nes jie užsidegę arba kaip tik šaltakraujiškai aiškins, tiesiog visiškai lengvai žongliruodami žodžiais, kad visada galvojo būtent taip, nors, rodos, vos prieš akimirką tvirtino visai ką kita. Dalykiniame pasaulyje ši savybė išties jiems nemažai padeda, nes neleidžia prarasti savivertės. Tačiau, jei kalbėsime apie asmeninius santykius, kas gali būti laimingas, kai namuose yra teisuolis. Todėl artimi santykiai Dvyniams ne visada susiklosto, o geriausiai būna, jei jie sutinka kitą Dvynių ženklo atstovą.

Suprasti šio ženklo atstovus neretai būna sudėtinga, nes tiesesnio būdo žmogui sunku perprasti Dvynių ketinimus, suvokti, kas tiesa, o kas gerokai pagražinta ar net sukurta, tačiau dažniausiai jie apgauna pirmiausia save.

Kaipgi Dvyniai myli

Šio ženklo moterys ir vyrai labai skirtingi. Vyrai – laisvi ir savarankiški, niekada nežinai, kas jų galvoje, nei ką jie nuspręs, todėl išleidusi pro duris į parduotuvę, negali būti tikra, ar šiandien grįš. Moterys sako, kad Dvynių vyrus reikia laikyti už švelnaus pavadėlio, nes tik suprantanti jų neramią dvasią moteris gali juos suvaldyti ir padaryti šiek tiek žemiškesnius. O įsimylėjęs Dvynių ženklo vyras jus tikrai apdovanos savo nepakartojama meile, nes jis vienas gali jums atstoti ir draugą, ir meilužį, ir puikiausią pašnekovą. Šiandien būti vienoks, o ryt – visiškai kitoks. Jo permaininga ir intelektuali prigimtis niekada neleis nuobodžiauti.

Dvynių ženklo moteris taip pat visiškai nenuspėjama ir turi daugybę veidų. Kol susiranda tą vienintelį, gali vaikščioti iš vieno pasimatymo į kitą, ir nemato jokios problemos. Yra gyvybinga, linksma, protinga ir gera pašnekovė. Visuose vyruose ieško ir randa gerų savybių, tačiau siekia tobulybės, todėl to vienintelio paieškos gali gerokai užsitęsti.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama