Dvylika kačių auginanti japonė žaviomis nuotraukomis užkariavo „Instagramą“

Japonė augina 12 kačių / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-30 18:50
Išdidžiai save katyčių mama vadinanti japonė išties turi kuo pasigirti – savo namuose ji augina net dvylika suaugusių persų ilgaplaukių kačių.

Maža to, savo mylimųjų augintinių nuotraukomis bei vaizdo įrašais ji mielai dalijasi ir „Instagram“ tinkle, kur jau turi – nei daug, nei mažai – beveik 220 tūkst. sekėjų, ir šis skaičius sparčiai auga.

Kačių mama tikina, kad stereotipams apie keletą švelniakailių auginančias moteris ji nepasiduoda ir visiškai nekvaršina sau galvos dėl to, ką mano kiti: „Aš esu laiminga, todėl iš tiesų man visiškai nerūpi, kokia yra žmonių nuomonė dėl to, kad namuose auginu tiek daug kačių“.

Žurnalui „Catster“ japonė pasakojo pirmąją savo persų katę Yuki namo priglaudusi iš gatvės – vargšę katytę ji rado purviną ir sušalusią.

Netrukus pamilusi šią veislę, japonė nusprendė iš prieglaudos pasiimti dar dvi persų kates, o po to – toje pačioje vadoje gimė dar devyni kačiukai, kuriems savo namuose ji taip pat atrado vietos.

Nuo tada prasidėjo aktyvus „katiniškas“ gyvenimas ir „Instagram“ tinkle. O ir pačios katytės, atrodo, itin mėgsta pozuoti.

Na, nebent būna kiek užsiėmusios šiuolaikinėmis technologijomis...

Arba išsirikiavusios vakarienei – atkreipkite dėmesį į spalvų gamą!

Žinoma, kartais jos mėgsta palaipioti ir ant baldų – katėms juk viskas įdomu.

Arba pamiegoti savo šeimininkės lovoje.

Bet dažniausiai jos išsirikiuoja prieš objektyvą ir žvelgdamos savo protingomis akytėmis atrodo lyg senolių taryba.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai