Dviratininkė Modesta Vžesniauskaitė užkariavo dvigubai vyresnio britų magnato Johno Caudwello širdį

Modesta Vžesniauskaitė ir Johnas Caudwellas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-23 14:58
Dviratininkės, olimpietės Modestos Vžesniauskaitės (32 m.) gyvenime atsirado naujas vyras – tai britų telekomunikacijų magnatas ir filantropas Johnas Caudwellas (63 m.).

Johnas Caudwellas, kurį tautiečiai vadina žmogumi, britus supažindinusį su mobiliuoju telefonu, savo naująją širdies draugę viešai pristatė trečiadienį per kasmetinį labdaros pokylį „Butterfly Ball“ Londone.

Ant Modestos Vžesniauskaitės kairės rankos piršto spindėjo žiedas su didžiuliu briliantu, tačiau pora patikino, kad jis – dar ne sužadėtuvių žiedas, o tiesiog dovana.​

Naujoji pora žurnalistams sakė, kad kartu organizuoja labdaringą dviračių sporto renginį, kuris turėtų įvykti rugsėjį Milane – jo metu surinktos lėšos keliaus į Johno Caudwello labdaros fondą, skirtą vaikams.​

Johno Caudwello organizuoto pokylio metu lėšas vaikams padėjo rinkti žinomas amerikiečių muzikantas Burtas Bacharachas ir britų popgrupė „All Saints“.

„Facebook“ nuotr.
„Facebook“ nuotr.

Modesta Vžesniauskaitė yra pirmoji Johno Caudwello širdies draugė po jo skyrybų su Claire Johnson 2014-aisiais. Su ja milijardierius pragyveno 15 metų, tačiau po skyrybų jų santykiai išliko draugiški – ji net dalyvavo tame pačiame „Butterfly Ball“ pokylyje.

„Facebook“ nuotr.
„Facebook“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Panevėžyje gimusi ir augusi Modesta Vžesniauskaitė 2008-aisiais atstovavo Lietuvai Pekino olimpiadoje. Nors jos sportinė veikla nebėra tokia aktyvi, ji vis dar priklauso vienai dviratininkų komandai Italijoje, taip pat organizuoja pasivažinėjimus dviračiu turtingiems klientams Prancūzijos rivjeroje.

Manoma, kad su Johnu Caudwellu lietuvė susipažino 2015-ųjų rudenį – metai po skyrybų su italų dviratininku Corrado Salemi. Tada Modesta Vžesniauskaitė padėjo suorganizuoti jam labdaringą dviračių maratoną iš Ki Vesto iki Orlando miesto Floridos valstijoje JAV.

„Facebook“ nuotr.
„Facebook“ nuotr.
„Facebook“ nuotr.
„Facebook“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai