Dviratininkė Modesta Vžesniauskaitė apie dvigubai vyresnį mylimąjį: „Jis man suteikė saugumo“

Modesta Vžesniauskaitė ir Johnas Caudwellas / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-31 13:10
„Labiausiai abejojau dėl metų skirtumo ir skiriančio atstumo. Buvau tokia pasimetusi, galvojau: kas man čia darosi, kas man blogai, kad žiūriu į tokį vyresnį žmogų. Bet jis mane traukė kaip magnetas“, – pasakojo 33-ejų olimpietė dviratininkė Modesta Vžesniauskaitė

„Prisimenu kaip mano verslo partnerė man sakė: „Tik neįsimylėk, Modesta, tik neįsimylėk“. O aš sakiau – ne, ne, ne, tikrai neįsimylėsiu, bet man gera. Jis man siūlydavo susitikti, kai atvažiuodavo verslo reikalais į Antibus, o aš jausdavausi kaip energijos prisiurbta, švytinti laukdavau to susitikimo“, – laidai „Nuo... Iki...“ pasakojo Modesta.

TAIP PAT SKAITYKITE: Dviratininkė Modesta Vžesniauskaitė užkariavo dvigubai vyresnio britų magnato Johno Caudwello širdį

Iš Panevėžio kilusi moteris puikiai pažįstama dviračių sporto gerbėjams. Žinoma dviratininkė, prieš 8 metus Lietuvai atstovavusi Pekino olimpinėse žaidynėse. Kurį laiką apie Modestą nieko nebuvo girdėti, išskyrus tai, kad moteris ištekėjo už septyneriais metais vyresnio italų dviratininko Corrado Salemi, apsigyveno Monake ir susilaukė sūnaus.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tačiau prieš pusmetį Lietuvos ir Didžiosios Britanijos spauda vėl ėmė apie ją rašyti. Žinoma dviratininkė iš Lietuvos, dvigubai vyresnio garsaus verslininko milijardieriaus ir filantropo Johno Caudwello mylimoji – skelbė spauda. Pora kartu pasirodė viename labdaros renginyje, ir iškart sulaukė didžiulio susidomėjimo, ypač dėl įspūdingo žiedo, puošusio Modestos ranką. Buvo netgi spėliojama, kad sportininkė iš Lietuvos susižadėjo.

„Nuo... Iki...“ laidoje pasirodė ir Modestos, ir jos mylimojo verslininko Johno Caudwello interviu, kuriuos jie davė senoviniame dvare Anglijoje, kurio vidiniame kieme asmeninis verslininko malūnsparnis, o teritorijoje – išpuoselėti sodai, teniso kortai, ir netgi traukinio linija, kuria vykstant galima apžiūrėti visą dvaro teritoriją.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai